Jump to content

landikk

Gracze
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About landikk

 • Rank
  Noob

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Akurat te kwestia to myślałem że jest oczywsiste przecież napisałem na początku że skarga mnie nie dotyczy.
 2. A dostane % za nie wypowiadanie sie w nie swojej skardze ale trudno nie odpowiedzieć na tak gównianą skargę. Gdzie ty tam masz obrazę dziecka? Co może to że dziecko płacze to obraza tego dziecka? Bo niezła beka z tego dziecka wydaje mi się że odnosiła bezpośrednio do ciebie, a nie twojego dziecka. Ja rozumiem boli tyłek po nie zapisaniu się na cs, ale żeby pisać tak żałosne skargi człowieku ogarnij się. Bo wywołasz wojnę której nie wygracie. Sam screeny m.in na dudusia i co teraz mam je wrzucać? Skończ za nim rozpoczniesz kolejną wojne na ss a takie nigdy sie dobrze nie kończyły czy to na wogu czy demonie.
 3. Tak jak kolega wyżej udało się to załatwić na pw.
 4. HAHAHA Sami pierwsi wjedzadzcie na rodzine i potem wrzucasz ss? XD cyk prosze bardzo https://zapodaj.net/e58b934d34511.jpg.html "parówka to cie zrobiła":( takie piękne teksty banzaja jako pierwsze przed moim tekstem ^^ Druga sprawa jak ty możesz być poszkodowany jak to konkretnie do jednej osoby było skierowane? xD
 5. Nie wierze w takie przypadki, bo nie jestem nowy w internetach. Skargę wycofuje, ale to pierwszy i ostatni raz, następnym razem sprawdzaj co piszesz.
 6. Oskarżony: KaiKai Poszkodowany: TakiSobie, Cero Powód skargi: Obraza SS:
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.