Jump to content

Toreto

Gracze
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Toreto last won the day on December 21 2018

Toreto had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

1 Follower

About Toreto

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakoś innym takie PvP w 5 sekund stania pasuje, niż takie gdzie żadnej postaci nie możesz zabić lub po prostu za długo to trwa. Różnica w DK secie a Socketem jest 3k w defie, ale wiadome, że w refie czy hp będzie to różnica większa niż w exe.
 2. Socket to zawsze będzie lepszy od exc pod względem defa,hp,refa i innych opcji których nie ma w exc. Zależy na jakiej postaci sprawdzałeś taki gap.
 3. Toreto

  AntyLag S14

  Anty Lag na Season 14, co zmienia : - Ucina lub usuwa efekty skilli np. Chaotic, Power Slash, Combo - Zmniejsza efekty setów, map i nie których tekstur - Nie zamienia wszystkich skrzydeł, jedynie ucina efekty Wings of Conqueror Tutaj macie linka tego pliku przez jakie antywirusy została przepuszczona. Plik jest czysty bez wirusów > https://www.virustotal.com/gui/file/0834353127103816f67d3c0e0175c208239dcd19b8830e5962a38dfd9548ab7a/detection Plik wystarczy rozpakować i wkleić do Foldery z grą. Patch Anti-Lag MuOnline S14.rar
 4. Toreto

  Bugi

  Musisz mieć 400 master
 5. Toreto

  Bugi

  Nie ma kołczana w Norii. Powinno się automatycznie nakładać na postać i dalej strzelać.
 6. Właśnie najgorzej, że do niej nie ma nigdzie rozpiski co ma gdzie lecieć 👽
 7. Toreto

  Bugi

  Podchodzisz do Phantom Soldiera bierzesz od niego buffa i powiedzmy na 50 lvlu bierzesz od niego kilka questów. Otwierasz sobie T i klikasz "Give Up Quest", ale nie się nie dzieję. Klikasz tak inne nic się nie dzieję. Jedynie te z Quest Info da się poddawać.
 8. A nie Ice Storm, Decay i Enchance działaja od 2 q questa i marlona na RW?
 9. Toreto

  Bugi

  - Elf nie strzela ze strzał jak się skończą, mimo, że mam w plecaku 20 paczek po 255 to nie zakłada kolejnej paczki. - Questa nie da się poddać, jak się weźmie od Phantom Soldiera.
 10. No to tak : - Skille dla Rune Wizarda do Jakiegoś startowego Sklepu w Norii. - Set jeden czy dwa, powiedzmy Rune Pad, Sphinx,a do devias Rune Legendary. - Broń i tarcze też do tego sklepu w Norii. - Drop skilli w grze dla nowej postaci - Dodać do dropajek, Boków, Bossów exc oraz Socket itemy do dropu, bo pewnie nie lecą też. - Dodać Blue Eye itemy do Kubery do dropu - Obniżyć Poziom założenia itemów Broni Soul Moro oraz Blue Eye na 400 lvl - Podwyższyć Rune Wizardowi HP tak jak u innych postaci - Zmienić wartości setom Blue Eye na procentowe jak u wszystkich do tej pory zmienionych BA,DA,HA,Awake.
 11. Wiesz może nie jest pododawany drop, skile, archangele itp itd. - Proste, co nie?
 12. Tutaj masz zwykłego Posiona i Ice
 13. Na Seasonie 13 inaczej się robi wingii. Chaos item masz, więc teraz potrzebujesz itemów +7+4 lub lepszych, wsadzasz je do pralki wybierasz opcje "Create Magic Stone" Wsadzasz i wychodzą ci Lesser Spirit Stone. 1x Lesser Stone daję w pralce 5 %, więc oblicz sobie ile takich sztuk potrzebujesz. Na 2 lvl wingii polecam wbić wingii 1 lvlu na +16 jolami.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.