Jump to content

Seebuch

Gracze
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Seebuch last won the day on September 18 2016

Seebuch had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

About Seebuch

 • Rank
  Elite Newbie

Informacje o profilu

 • Płeć
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,348 profile views
 1. Temat można zamknąć, już kupiłem to co potrzebowałem. Dzięki
 2. [AKTUALIZACJA] Zakupię jeszcze: - EXC: BB i DK Boots, - Talisman 3. Z góry dzięki za oferty
 3. Dzień dobry, Tak jak w temacie chciałbym kupić następujące itemy: - Dragon Knight Gloves and Boots, - Bone Blade, - Talismans 2, 3, 6. Do zaoferowania mam kredyty. Proszę o kontakt w tym temacie lub w grze, nick: Seebuch. Pozdrawiam.
 4. A masz dodanego maina do DEP? - spróbuj dodać i sprawdź wtedy, w folderze gry masz instrukcję jak to zrobić
 5. Nie ma problemu, zamykam.
 6. Część skilli została przez nas celowo zablokowana - tam gdzie nie możesz dodawać punktów jest to zrobione specjalnie i to żaden bug. Miało to na celu poprawę balansu na statystykach 32k. Głównie to były skille z prawej kolumny jak już pewnie zdążyłeś zauważyć.
 7. Naprawione, zamykam.
 8. W takim razie zamykam temat
 9. Cześć, Wyświetlany poziom postaci w oknie pod C to połączenie poziomu postaci jak i poziomu Twojego drzewka (po 3Q postaci). Oba te czynniki sumują się dając wyświetlaną tam wartość, jeśli chcesz sprawdzić je szybko możesz użyć komendy /level, czy też po prostu odjąć od siebie oba czynniki.
 10. Tak jak piszę z początku nie wygląda to kolorowo, dalej już będzie tylko lepiej, bo postaci są konfigurowane pod maksy.
 11. RF jest specyficzną postacią, której DMG zależy od wielu czynników: - odpowiedniego rozdania statystyk (polecam agiRF, vitRF), - dobranych itemów na postaci, - jak i drzewka, którego zapewne jeszcze nie masz. Stąd też początkowe niedogodności z expem, poza tym klasa RF zadaje ataki mnożone po wbiciu drzewka. Także polecam trochę rozwinąć klasę i dopiero później oceniać ustawienie. Ponadto wszystkie postaci są ustawione pod PVP na maksymalnych statystykach i pełnym EQ, dlatego możesz zauważać małe niedogodności na starcie, później to się wyrównuje. Pozdrawiam, SeBulba
 12. Cześć, Napisz proszę login tego konta na PW do Glorego, on sprawdzi co tam się stało.
 13. Skoro sprawa się wyjaśniła zamykam temat
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.