Jump to content
Sign in to follow this  
Voldren

upgraded aa buff

Recommended Posts

witam, jestem ciekaw czy buff z tej broni (upgraded exc archangel weapon) jest tutaj jakos zoptymalizowany pod maksymalne staty czy jest identyczny jak na globalu? poniewaz wg opisu z globala dodaje on +200 dmg i +50 skill dmg, co jest raczej dosc bezuzytecznym bonusem jak na warunki prywatnych serwerow (mam tu na mysli glownie w przypadku wbicia maksymalnych statow, czyli ~32k)

Probowalem znalezc konfig do tego, ale nie moglem znalezc wiec teoretycznie jest oryginalnie bynajmniej na te chwile.

4 godziny temu, Glory napisał:

Probowalem znalezc konfig do tego, ale nie moglem znalezc wiec teoretycznie jest oryginalnie bynajmniej na te chwile.

dzieki za info, poniewaz zastanawialem sie, czy jest w ogole warto zawracac sobie nia glowe :D

wydaje mi sie, ze nienajgorszym pomyslem byloby jakies podrasowanie tego buffa (ktory jest glownym atutem tej broni), bo bron nie nalezy do najlatwiejszych do zdobycia, a przy tak malym stalym bonusie jest ona niewiele lepsza od jakiejkolwiek innej broni (socketowe pewnie bija ja na glowe)

o ile jest to w ogole mozliwe do modyfikowania, moze jakis procentowy bonus do dmg czy cos w tym stylu, moglby pozwolic jej stawac w szranki z socketami :D 

W chwili obecnej jak pisalem nie moge nigdzie znalezc tego konfigu, nie wiem czy on jest.

Znalazlem konfig, wiec bede mogl cos w wolnej chwili pokombinowac na testowym z tym buffem :) Tylko na ile to wplywa tez na osoby w pt hmm :D

no byloby najs jak by ten bufek robil jakas roznice (przy maksymalnych statach te wartosci z globala sa zapewne niezauwazalne), zawsze to jakas ciekawa alternatywa wsrod broni dla ktorej mozna poswiecic odrobine czasu w grze :D

Dzisiaj wieczorem postaram sie sprawdzic i ustawic to, dodatkowo sprawdze tez roznice miedzy sock a soul broniami i jezeli jest duza to wyrownam o ile bedzie to mozliwe. Jutro prawdopodobnie update.