Jump to content
malf

Propozycje dotyczące zmian, maj 2019

Recommended Posts

Gazo, nie bierz tu na przyklad s6 zwanego "retro" czy jakies inne artcici, bo wiekszosc z nas nie traktowała tamtych serwów poważnie, to byly typowe serwy for-fun dla ludzi którzy się nudzą i grają w MU bez przerwy. Nie grałem i z tego co sie orientuje to mało kto tam grał. Szczerze to nawet nie wiedzialem ze cos takiego istnieje, nikt o tym nie informowal, wiec wnioski chyba nasuwaja sie same. 

S13 - co innego dostac w ci*e, sie poplakać i uciec a co innego ugrać CS i wtedy dać innym pole do popisu. - Tam rownież nie grałem, bazuje na tym co zdązyłem zaobserwować i usłyszeć od znajomych, ludzi z @ i od kolegów na TS - nie mówie że musze mieć tu racje i ze chce wybielić całe ally, ale wątpie ze poszło o jakies pierdoły, predzej bym powiedział że Cann nie widzialo potencjalu w przeciwnikach i nie chcieli marnować czasu. To tylko moja teoria, nie musicie spinać. 

Wracając do tematu, do dziś NIKT nie przedstawił racjonalnych argumentow dlaczego opuszcza serwer, dalej czekam na konkrety - ciężko mi skonfrontować jakieś debilne wypowiedzi, chciałbym usłyszeć jakąś konkretną opinie co jest nie tak, czym Cannabis wam dokuczyło że nie chcecie z nimi grać? Proste pytanie, a sensownej odpowiedzi do dziś nie widziałem. Przytocze to wszystko zatem jeszcze jeden raz.

Niedziela po CS - placz na SB, Jerry odchodzi, ktos tam odchodzi.. powod?  Najpierw marudzenie na Lancerke ze za mocna, 2 razy były ustawienia, nikogo z tych placzkow tam nie było, serwer stal chyba 3 tygodnie i nagle się obudziliscie że coś jest nie tak? Też mieliscie lancerki, baaa, chodziły na bossy i nam przeksuwały prawie wszystkie - udajecie teraz idiotow że nie wiedzieliście jakie ma dmg? (druga sprawa że GL tez trzeba wiedziec jak grac) Chytry traci dwa razy, mysleliscie że zrobicie duzo GLek, ubierzecie je w acc i wybijecie cały nasz alliance - nie pykło. 

Chwile pozniej dochodza głosy że GTH dostaje DC. Otóż my również dostajemy DC, nie tylko Wy. Ten problem jest znany odkad tu gram chyli chyba od 2 czy 4 sezonu, nikt o to nie robił nie wiadomo jakich awantur - serwer marudzi że Glory do gry nie wejdzie, ze sie nie interesuje, ze eventow nie robi.. a myslicie że mu sie chce wypatrywac kto jest w jakiej @ i mu DC dawać tak dla jaj? Juz nie wspomne o pomowieniach w strone SynaALbiego, że miał jakiś magiczny shield ktory dawał DC dla atakujacego.

Juz nie chce mi sie wiecej wymieniac tych bredni, ale reasumujac - to są te powody wielkiej obrazy majestatu? Dziecinne i zalosne. 

tak na szybko znalezione, nie wiem na ile to wiarygodne
;-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
;-- Maximum Guild Members per Guild
;-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MaxGuildMember = 8 0

;------------------------------------------------------------------------------------------------------------
;-- Disallow to disband Guild while owning a Castle or during Castle Siege event
CastleOwnerGuildDestroyLimit = 1

;-- Minimum count of guild members per guild to join alliance
AllianceMinGuildMember = 10

;-- Maximum count of guilds can join alliance
AllianceMaxGuilds = 3

Edited by malf

6 minut temu, malf napisał:

tak na szybko znalezione, nie wiem na ile to wiarygodne
;-- Maximum Guild Members per Guild
MaxGuildMember = 8 0

;------------------------------------------------------------------------------------------------------------
;-- Disallow to disband Guild while owning a Castle or during Castle Siege event
CastleOwnerGuildDestroyLimit = 1

;-- Minimum count of guild members per guild to join alliance
AllianceMinGuildMember = 10

;-- Maximum count of guilds can join alliance
AllianceMaxGuilds = 3

Ten konfig znam, ale to jest poustawiane.

A wiec tak ten konfig dziala, wiec jest ok ;) mozna tak w przyszlosci ograniczac alliance. 
Jutro wyjdzie patch sciagajacy delaya ze skilli GLki (pozostanie blokada do czasu poprawy w ah).
Wiec zapraszam na 18 na TS osoby chetne do pomocy w sprawdzeniu juz chyba teraz kazdej klasy na kazda bo inaczej sie tego zrobic nie da.

No tak Majak najłatwiej mowić, że nie brało się czegoś na poważnie zamiast przyznać się do porażki XD Widzisz mozemy tak sobie mowic co dla kogo jest 4fun co nie, liczą się wyniki i to że graliście. Tu nie ma co się spinać. Tak czy siak prawda jest taka, że balans był pierdolnięty i dużo to odwzorowało na grze, chociażby przykładem było pvp BM vs DL, BM vs GL itd. Nikt sie nie obudził ze jest cos nie tak, od poczatku bylo wszystko zgłaszane i za każdym razem z mojej strony było mówione ze lancerka bije za mocno w ciągu dalszym, przypomnieć mam Wam wieczór w którym ustawialiśmy lancerke przed meczem LM co bylo robione na odpier**l ?  Sry nie ustawilismy, bo to robil konkretnie Glory i Grzesiu i to oni sie godzili na dane ustawienia postaci, my jak te balasy byliśmy tylko widzami koło ringu. Przypomne, ze przed csem rownież mialy zostac wprowadzane poprawki, które nie doszły do skutku a tam wszystko było powtarzane co nie gra, jedyne co Glory zrobił to obnizyl combo BMa co kompletnie w niczym nie pomogło.

Edited by gazowany

20 minut temu, gazowany napisał:

No tak Majak najłatwiej mowić, że nie brało się czegoś na poważnie zamiast przyznać się do porażki XD Widzisz mozemy tak sobie mowic co dla kogo jest 4fun co nie, liczą się wyniki i to że graliście. Tu nie ma co się spinać. Tak czy siak prawda jest taka, że balans był pierdolnięty i dużo to odwzorowało na grze, chociażby przykładem było pvp BM vs DL, BM vs GL itd. Nikt sie nie obudził ze jest cos nie tak, od poczatku bylo wszystko zgłaszane i za każdym razem z mojej strony było mówione ze lancerka bije za mocno w ciągu dalszym, przypomnieć mam Wam wieczór w którym ustawialiśmy lancerke przed meczem LM co bylo robione na odpier**l ?  Sry nie ustawilismy, bo to robil konkretnie Glory i Grzesiu i to oni sie godzili na dane ustawienia postaci, my jak te balasy byliśmy tylko widzami koło ringu. Przypomne, ze przed csem rownież mialy zostac wprowadzane poprawki, które nie doszły do skutku a tam wszystko było powtarzane co nie gra, jedyne co Glory zrobił to obnizyl combo BMa co kompletnie w niczym nie pomogło.

Przeciez z combem też był problem i tak poprawilem je tak jak i podkrecilem dla troche na bm i elfa. Jednak macie racje jest wiecej faili np dl vs dl i pewnie jeszcze jakieś kwiatki. Coz jutro kto chce posprawdzac to zapraszam. Wszystko od nowa sprawdzic to chyba jedyna opcja, bo juz za duzo strzelania to na to to na to zle. Tylko nie wiem jakim cudem aż tak mogło się pozmieniac all. Chyba ze totalnie mechanika skilli się zmieniła tych głównych jak chaotic itp. 

6 godzin temu, Majak napisał:

Chytry traci dwa razy, mysleliscie że zrobicie duzo GLek, ubierzecie je w acc i wybijecie cały nasz alliance - nie pykło. 

Faktycznie narobiliśmy w ch*j, od samego j**anego początku tej edycji Zoey, Bolcownik i Jajek, którzy od x edycji cały czas grają jako GL XD Nie mam pytań.