Jump to content
Foxq

Propo co do s14 :)

Jaki EXP?   

12 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Jaki EXP?

2. 2. Czy po resecie postaci statsy mają się resetować a w zamian dostaniemy 1500 pkt do rozdania. ( 10 Rr = 15.000k Statsow do rozdania)

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 04/15/2019 at 01:30 PM

Recommended Posts

Odnośnie tematu to proponuję aby po resecie statystyki postaci resetowały się do zera, a w zamian dostawalibyśmy np: 1500 pkt do rozdania.  Idąc tym tokiem  10rr = 15.000k statsów do rozdania. 

EXP.   Co do exp'u to zmniejszyłbym go z 1000x na 500x ( W mojej opinii na 1k za szybko się to wbija. Jeszcze jak staty zostają to już zupełnie odbiera chęć bicia 😜 (za szybko wszystko pada na hita) ) 

Pozdrawiam :) 

500x jest na retro, cały urok tego medium to właśnie klasyczne 1000x, zabawa i tak pojawia się gdy zbierasz ogromne ilości zenu żeby wbić pentagram, seedy, bądź kiedy zmagasz się o maksymalny mlvl, moim zdaniem jest to idealnie rozstawione nie ma co bawić się w zmiany expa i statystyk lecz zająć się zupełnie innymi rzeczami które trochę urozmaicą grę :)

@Glocker Jasne to Twoja opinia :)  Ja chętnie bym grał na retro ale porównaj sobie szaty graficzne z retro a s14 😛 Za bardzo się już przyzwyczaiłem do oddalania postaci  i przyjemniejszego dla oka interfejsu. Poza tym nie ma Rune Wizarda na s6 :C 

Ew: Może zrobić 2 servery? 1000x i 500x tak żeby wchodzić na oba z jednego lunchera? :p 

Jestem za mniejszym expem i resetem statów, fajnie by bylo by to dluzej sie rozwijalo.

• Like 1

wymyslacie k**wa retro bylo x500 i bylo gowno padlo na fasta, ma zostac wszystko po staremu klasyczne bez jakis wymyslow kasowanych stat i chuji muji, ludzie nie maja czasu zeby sie pier**lic, tu chodzi o  bicie oponentow w tej grze a nie jebanie sie, pozdro 600

• Like 1
  • Haha 1

Z tym resetem statow to nie przesadzajcie juz moze 😜. Chyba nie trzeba przypominac co sie stalo z arctikiem xd.

• Like 2

19 godzin temu, Foxq napisał:

Ew: Może zrobić 2 servery? 1000x i 500x tak żeby wchodzić na oba z jednego lunchera? :p 

Na jednej stronie, gdyby Medium był na tej co Retro to tak, ale żeby można było wybrać serwer z poziomu klienta to tak się nie da. Musiałby być klient taki sam jak na Wogu, a retro klient to totalnie inne pliki.

2 godziny temu, gazowany napisał:

wymyslacie k**wa retro bylo x500 i bylo gowno padlo na fasta, ma zostac wszystko po staremu klasyczne bez jakis wymyslow kasowanych stat i chuji muji, ludzie nie maja czasu zeby sie pier**lic, tu chodzi o  bicie oponentow w tej grze a nie jebanie sie, pozdro 600

Dokładnie To ma być walka, a nie klepanie moobów na spocie xD

Teraz wychodzi nowy Season to wypadałoby zrobić parę rzeczy i wystartować z edycja.

Zapraszam tutaj, co o tym sądzicie?

Edited by Toreto

A czy wy kumacie ze retro to nie s14? Czy problem z czytaniem albo rozumieniem? :V

Poza tym myślę z WoG zyskałby wielu nowych graczy gdyby trochę to zmienić? Testowałem ostatnio kilkanaście serwerów i fajnie gdyby było więcej ludzi online niż 70 na krzyż. 

Tak jak piszecie, że to ma być walka zgadzam się w 100%.  Uważam również, że jeśli mamy max gear i wchodzimy się tylko klepać to gra bardzo szybko traci sens.  Mu Online jednak zalicza się do typowych grind game czy się mylę?  Cala frajda w mu to właśnie klepanie tych lvl->rr->gr po to by mieć coraz potężniejszy gear a na końcu się bić. 

Co to za frajda jak na start pół serwera biega w  ACC AWAKE FO =15?  

Jak chce się tylko bić to polecam serwery x99999. 

• Like 1

1 godzinę temu, Foxq napisał:

Poza tym myślę z WoG zyskałby wielu nowych graczy gdyby trochę to zmienić? Testowałem ostatnio kilkanaście serwerów i fajnie gdyby było więcej ludzi online niż 70 na krzyż. 

Tak jak piszecie, że to ma być walka zgadzam się w 100%.  Uważam również, że jeśli mamy max gear i wchodzimy się tylko klepać to gra bardzo szybko traci sens.  Mu Online jednak zalicza się do typowych grind game czy się mylę?  Cala frajda w mu to właśnie klepanie tych lvl->rr->gr po to by mieć coraz potężniejszy gear a na końcu się bić. 

Co to za frajda jak na start pół serwera biega w  ACC AWAKE FO =15?  

Jak chce się tylko bić to polecam serwery x99999. 

Co sugerujesz?

Poza tym, jeżeli miałby być taki reset statystyk to trzeba by było zwiększyć ilość resetów na GR.

Cytat

Uważam również, że jeśli mamy max gear i wchodzimy się tylko klepać to gra bardzo szybko traci sens.

Dlatego uważam, że nie trzeba zmieniać rate niczego a własnie dodać jakieś innowacje, urozmaicenia, tak jak zrobił to glory z tym całym eventem z Lucky Coinami na medium, zawsze to jakiś mały krok aby było co robić na takim serwerze.

Powiem tak w skrocie ze nie chcialbym zmieniac WOGa na cos innego niz bylo, to juz od lat ten sam konfig czyli x1000 i brak kasowanych stat, mamy tez retro i mniejszy exp nie wiem sadze ze tutaj nie ma co kombinowac.

• Like 1

W sumie uj, Glory ma racje 😆  1000x fakt bym zostawił tylko jednak pomyślałbym nad tym resetowaniem statystyk :)  Jeśli mogę to proszę @Glory weź to pod uwagę i może przed startem serwera zrobisz ankietę i zobaczymy co z tego wyjdzie :) 

Pozdro Pany i bez spiny :)