Jump to content
Sign in to follow this  
Toreto

Propozycje na nową edycję*

Recommended Posts

Napiszę to do wszystkich o rzeczach panujących od xx miesięcy na serwerze, bo dawno nie było żadnego większego tematu od czasów Titanica*. Napiszę kilkanaście propozycji od siebie może komuś to przemówi lub nie, jak nie to wyrażajcie swój komentarz na ten temat i co o tym myślicie.

1. Co powiecie aby te wszystkie sety były zbalansowane. Obecnie sety typu Scale,Sphinx,Legendary nikt w tym nie chodzi, bo obecne sety typu Awake są lepsze od podstawowych. Proponuję w związku z tym zbalansować sety np. Awake byłby pdoobny do DK 380 lvl może byłby troszeczkę lepszy o 1k defa. HolyAngel podobny do Great Dragona, DarkAngel podobny do Dark Pheonixa, Blood Angel podobny do Dragona. Nie byłoby takiej przepaści między setami, przynajmniej była by jakaś różnorodność, a nie każdy lata w tym samym secie...

2. Jak wiecie u Mossa teraz można losować różne itemy, nie którzy fartem coś wygrywają te większe nagrody. Może wstawić coś za Mossa przypuśćmy za Soule coś co dałoby się wymienić u Glorego jako nagroda np. wylosuję Ticketa to dostajesz Wingii 4 lvl puste lub Upgrade wingów.

3. Może dodać chodzące Evomoony po mapach w ilości 5-10 sztuk respiace się co parę godzin, zawsze to wydłużyłoby zagrywkę na serwerze, ale tym samym trochę nagrody z Boxów w kolejnych levelach zaniżyć, bo obecnie przewaga nad innymi jest duża.

4. Proponuje w związku z 1 punktem obniżyć drop exc na mapach deep dungeon oraz Swamp skoro sety miałby by być zbalansowane.

5. Dodać do map Deep Dungeon możliwość dropienia exc ringów i pendantów jak jest oryginalnie.

6. Proponuję zmienić wymogi prania Kolczyków lub chociaż dać, żeby było 100% na podwyższenie lvla na wyższy.

7. Przywrócić Awake acc set pierwotne opcje. Obecnie ktoś bawi się z tym wbijaniem itd i pod koniec dowiaduję się, że set jest znerfiony.

8. Za Lord Mixa proponuję jakieś lepsze nagrody np. Niech będą Seedy wbite w 10 lvl, ale takie jak CDRI,EDRI,MAXHP,REDU,SPI,REF do tego jeszcze szansa na piórko 4 lvl, jakaś broń Fo, bo obecnie po co się co tydzień idzie na ten zamek? To tylko Prestige nic więcej...

9. Zmienić drop acc na Arka war, bo leci ich znacznie więcej niż na Land of Trial. To samo tyczy się acc na Locie, niech te acc mają jakąś wartość.

10. Na następną edycję każdy co expi master level w nowym drzewku 4 quest niech za każdy level dostaje się nie jeden, a dwa punkty. Wbić teraz do 520 lvla nie jest problemem,a  co dopiero do 650 to już mija się z celem. Tak mozna byłoby wbić szybko 650 i nie odstawać od reszty ludzi...

11. Jak na 5% szansy na Gold Evomoona to i tak mało przy obecnym biiciu tego. Proponuję zwiększyć procent na pojawienie się Gold Evomoona (przetestować), ale tymsamym trochę niektóre nagrody z boxów znerfić. 

12. Jak wiemy wyprać wingii 4 lvl to niekiedy graniczy z cudem, nie którzy mają wingii z donate, jeszcze inni za wcoiny. Może by tak dodać samo Piórko Garuda Feather np. do mossa, do selupana, nix eventu (Iron Knight), medusy lub czegoś innego. Jest tyle opcji z upgradowania wingów, ale skąd ludzie mają mieć wingii nie donatując?

13. Propozycja by obecne Achivementy nie liczyły się tylko z postaci, a z całego konta. Co wy na to?

14. Po acheronie (alkmarze, ubaidzie, debenterze) chodzą mini bossy z których dmg wchodzi tylko z pentagramu, ale nic poza tym po zabiciu nic z nich nie leci, może dodać coś co zachęci do szukania ich? Konkretny drop czegoś.

15. Obecny problem na serwerze stanowi zdobycie Steel of Heaven, nie wiele osób może pochwalić się ulepszonym archangelem. Jakiś drop zwiększyć lub coś to dodać gdzieś za nagrode?

16. Nowe Kamienie typu Jewel of Luck,Socket,Skill,+9,+28 nigdzie nie lecą, może je dodać gdzieś do powyższych punktów?

17. Poprawić dmg w PvM na mooby u wszystkich postaci.

 

Więcej jak się przypomni dopiszę. 

Co wy na to? Co jeszcze wypadałoby zmienić? Czy ktoś ma jakieś propozycję? 

Czekam na wypowiedź innych.

Pozdrawiam Xardas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z pewnoscia ustawic combo BMa na kazda klase z osobna.

Pkt 1 - A moze kazdy exe taki sam def 😛 / roznica tylko miedzy exe vs sock / exe normal vs exe pink/ no i zostaja te nowe co maja wiecej hp

Pkt 3 - nie wiem czy sie da do sprawdzenia

Pkt 7 - te wartosci nie zostaly dostosowane pod ten speed to moze zrobic rozpierduche ale to do testu

Pkt 13 - niewykonalne

 

Cala reszta punktow do testu 😛

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ad. 1 skoro się da to napewno wprowadzi pewną odmieność, powruci większość starych setów/

Ad.3 da się bp na pewnym serwerze którego edycja zaczyna się po 15 latach widziałem da się.

Ad.7 może być inaczej na tym speedzie, korzystniej dla broken postaci.

Ad. 13 Może wykonalne, ale dla niektórych osiągnieć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Tukan napisał:

no pare pomyslow ciekawych ale cmbo dla wszystkich zniszczy bm a ;/

 

Czytanie ze zrozumieniem szwankuje chyba

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, Tukan napisał:

no pare pomyslow ciekawych ale cmbo dla wszystkich zniszczy bm a ;/

 

To nie combo dla wszystkich tylko ustatawienie jaki dmg ma zadawac combo na poszczególna klase.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie większość propozycji powinna wejść do gry o ile da się zrobić dużo osób gra bo lubi grać i gra pvM ale większość walczy o ten Zamek trzeba coś dodać unikalnego żeby naprawdę były walki o ten Zamek może ściągnęło by to inne gildie bo tak to ciągle 1 gildia na 1 walczy, albo przynajmniej zrobić żeby częściej był CS

I tak jak napisał Xardas drop ancków można zmniejszyć bo teraz 3-4h na i masz cały plecak.

Wspomnę o evomonie powiedziałeś na TS : Zmniejszam drop książek o 20%  no ok wtedy mieliśmy jakiś 100 lvl evomona i na 30 książek leciało 2-3 a teraz mamy 140 lvl evo i na 60 książek jak 1 wyleci to dobrze i żadnego golda przez 140 lvl i nie wiem czy on nie jest zbugowany bo czasami mieliśmy tak że evomon się pokazał ale tak naprawdę go nie było pokazywało kordy gdzie stoi i tam go nie było dopiero po relogu było można rzucić kolejną książkę 

No i z tym DMG w moby się zgodzę trzeba poprawić taki RF wbije po 700k w moby doubla a SM 380k a wolniejszym spellem 400k

Nie wiem czy tak miało być ale na Koronie nie da się potować.

I mam taki pomysł wiem że da się to zrealizować ale nie wiem czy w taki sposób jak napiszę : Otóż jak wiemy pod F8 można wyłączyć interfejs ale za dużo on zabiera przydałoby się żeby było widać (NICKI,HP,ILOŚĆ POTÓW,SKILLE,) ogólnie przejdę do mojej propozycji głównej ciągle piszesz że servery od IGCN mają takie przycinki wbijałem na wiele serverów w ostatnich dniach większość na IGCN i nie było takich nie wiem czym to jest spowodowane może WOG ma za dużo plików które nie są używane? a na WOGU nawet jak stoje sam to widzę że myszka i postać nie chodzą płynnie, a oto mój pomysł : Jak byśmy naciskali np:F9 to tak jak na antylagu znikałby nam chaotic i inne spelle lagujące ale dodalibyśmy też opcje że wingi się chowają albo że się nie ruszają ( może wyłączyć animacje npc lecz nie wiem czy to wpłynie na rozgrywkę na innych mapach) 

Ps. Wiem że chaotycznie to napisałem ale może ktoś zrozumie 

 

 

Edited by Rasmey
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy na tamtych serwerach testowales to tak jak na wogu? gola postac itp? no chyba ze masz tam konta z equ. Do czego pije, tutaj sciagajac equ tez masz wiecej klatek to na bank, tam jak sprawdzasz zaczynasz od zera wiec moze to tylko zludzenie ze chodzi to plynniej. Inaczej tez jest gdzie  w lorce stoi 20 nobkow a inaczej jak 5 wymaxowanych postaci w wingach, setach +15 itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eq +15 wingi 4 i 10-15 osób w lorce i 150+ na servie tak testowałem, a nie że pusta postać i dodam że na wogu mam podświetlenie eq na 5 a tam na 13 

Share this post


Link to post
Share on other sites

W prywatnej wiadomosci podeslij mi adres serwera sprawdze i jak mozesz passy na konto 😛  nie cykaj nie obrobie :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.