Jump to content
Tukan

Reset/Grand Reset Nagrody

Recommended Posts

Witam mam taki pomysl zeby za kazdy rr wprowadzic zapamiast/ewentualnie dodac np: rr=3wc+1gc za gr 500wc+xxx wszystko do uzgodnienia zeby kazdy mogl skorzystac z Vipa sub a nie Ci co robia donate dawac + :D pozdro

• Haha 1
  • Confused 1

xxxx= do uzgodnienia wartoesc zeby nie bylo przesady skoro sa wc a gc nwm nawet 100 bylo by dobrze 

Wiem o co ci chodzi jednak skrypt nie ma mozliwosci dodawania multi coinow, albo jedno albo drugie. Nie planujemy jednak rozdawania gold coinow w zaden mozliwy sposob, jedynie donate. Pomysle nad inna forma zdobywania takiego vipka chociaz na kilka dni ;) moze w postaci jakiegos eventu.

Tukan po myślałeś o innych graczach zanim zgłosiłeś pomysł ? co z graczami co już mają po kilka gr wbitych ? Pomysł słaby według mnie a co do vipa to Też jestem na nie bo Vip ma duże plusy co do dropu i expa więc powinien być płatny (sam nie mam by nie było nie do powiedzeń ) A co do twojego pomysłu glory to  myślę ze nie jest zły ale nie event tylko dajmy na to 500 wc (1gr) I VIP Normal dodać by nie Było za dużo graczy na Vip Gold bo może to wywołać duży szum wśród graczy co mają vipa golda i płacą za niego . Takie jest moje zdanie na ten temat

• Haha 2

Zamiast kombinować ,czy nie łatwiej po prostu kupić tego Gold Vipa ?

To nie jest nawet mały wydatek ,nie kup se piwka czy fajek i masz Vipa..

• Like 1

4YoU2KiLl takie rzeczy są wprowadzanie w niejednej grze nie konkretnie takie ale są nowości jakieś gdzie inni gracze maja już dobra postać np i co zrobisz. to tak jak z telefonem .. jesteś w sieci 11lat a masz wielkie G a nowy użytkownik ma masę bonusów i dodatków do umowy. wiec zastanów się nad wypowiedziami :)

Glory dobry pomysł. fajnie by było zrobić taki event. i zeby był dla każdego a nie tylko dla tych co maja po 5GR 😛 jestem za eventem bo po co kombinować z zmienianiem nagród za rr i gr skoro można zrobić własnie to. :)