Jump to content
Sign in to follow this  
Glory

Season XIII Part 1-2 Testy!

Recommended Posts

5fb3ee85964e2947e72a42e22dafd234.png

ZAPRASZAM NA TESTY NOWEGO SEZONU 13 Part 1-2!

Testy odbywaja sie na osobnej bazie danych, stan z WOGa z dnia 18.01.2018r godzina 12.00!

Nie musicie sie przejmowac nic z WOGa wam nie zginie to kompletnie osobne bazy.

Co testujemy? Glownie chodzi o nowosci, jak quest 4 klasy, nowe mixy itp.

BUGI zgłaszamy w tym temacie. Nie pytajcie w temacie co z WOGIem itp, ma sie dobrze :) my tylko sprawdzamy z ciekawości najnowsza wersje :) Predzej czy pozniej ta wersja zagosci na głównym serwerze w postaci wiekszego Updatu. Kiedy? Nie wiem raczej niepredko, wszystko zalezy od ilosci bugow. Musimy wszystko dokladnie sprawdzic. W Lorencii znajdziecie testowe sklepy, jak i sklep z wingami 4lvl ;) Nalezy jednak najpierw wykonac questa na 4 klase postaci.

Milej gry :)

TESTY SA OTWARTE DLA WSZYSTKICH!

Jeżeli nie masz konta wystarczy stworzyc je na WOGu.

fae4bf436ac732eae0dfe469f18f329e.png

Link do downloadu:

CLIENT:

Mega.nz: CLICK

Google Drive: CLICK 

PATCH:

Patch_R8: CLICK

BRAKUJACA CZCIONKA: CLICK

-naprawia Quest4

- naprawia wymagania lvl wingow 4lvl

- naprawa pralki

- naprawa wymagania lvl itemow

Rozdzielczosc ustawiacie poprzez skopiowanie pliku LauncherOption.if z folderu Resolution do głownego katalogu gry.

Dzwiek mozna wylaczyc kasujac badz zmieniajac nazwy folderow w Data: Music i Sound. Mozna to zrobic rowniez poprzez rejest oraz mixer głośności.

20 minut temu, Archol napisał:

ZGŁASZAM BUG!

Brak mozliwosci wykonania 4lvl Questa

Sprawdz po restarcie mysle ze problemem byl level. Poprawilem, ale wymaga sprawdzenia.

a moglbys dodac punkty za lvl ? bo nie mam max statow ;p a nie chce mi sie wbijac 30 resow xD

Na tej wersji RF ma zmieniony lvl wejscia na mapy ?  dlaczego ? 

Edited by malypna

dalej nie dziala 4 quest.. ( RF )

i czemu wingi 4 lvl nie maja wiecej opcji?

Edited by malypna

Godzinę temu, malypna napisał:

a moglbys dodac punkty za lvl ? bo nie mam max statow ;p a nie chce mi sie wbijac 30 resow xD

Na tej wersji RF ma zmieniony lvl wejscia na mapy ?  dlaczego ? 

Punkty zwiekszone.

41 minut temu, malypna napisał:

dalej nie dziala 4 quest.. ( RF )

i czemu wingi 4 lvl nie maja wiecej opcji?

Do questa wymagany Patch_R1 do pobrania w tym temacie.

ok quest dziala po wgraniu patcha .. teraz RF i GL nie moga zalozyc nowych pelerynek bo pisze ze nie mam 800 lvla ;p a mam master lvl max 

GLka na shining peak nie ma cooldawnu ;d hah  wali jak z karabinu ;d

Edited by malypna

44 minuty temu, malypna napisał:

ok quest dziala po wgraniu patcha .. teraz RF i GL nie moga zalozyc nowych pelerynek bo pisze ze nie mam 800 lvla ;p a mam master lvl max 

GLka na shining peak nie ma cooldawnu ;d hah  wali jak z karabinu ;d

Wez pobierz od nowa Patcha_R1 zostaly poprawione wymagania wingow.

1. Czasem występuję bug, że przeglądamy sobie coś w depo lub przenosimy i wychodzimy z depo, a na ekranie pokazany jest napis danego kamienia w rameczce. Zauważyłem to jak tworzyłem postać summonerkę i chciałem sprzedać kamień do sklepu.
  2. Potki w pasku na interfejsie wyświetlają się na czarno zamiast normalnie > https://zapodaj.net/78740370d136d.jpg.html 
  3. Podczas jakiegoś eventu menu jest ucięte > https://zapodaj.net/6eb36e4496d97.jpg.html 
  4. Po zrobieniu Questa na 4 klasę psuję się widok petów są przeźroczyste tak samo ikonki chatu stają się przeźroczyste. Próbowałem usunąć postać i założyć na nowo, ale obojętnie co bym nie zrobił efekt będzie ten sam. Nie widać także jak postać leveluję oraz nie da się wybrać skilli na pasku jak gra się nową postacią... > https://zapodaj.net/b0e45d78fd718.jpg.html 
  5. Nie ma na Swamp of Darkenss oraz na mapach Deep Dungeon oznaczeń na mini mapie.
  6. Questy typu zabij coś, a w nagrodę dostaniesz exp,zen oraz itemek to tego itemka nie dostajemy, jedynie exp i zen.

Master level na mobach z rakliona,vulcanusa,swamp of calmness, Nixies lake,Arenie,Ferei, Acheronie nie leci, jedynie na mapach deep dungeon oraz Swamp of Darkness czyżby specjalnie?

Dodatkowo Moon Rabbity chodzą po swampie i ferei :p

Edited by Toreto

53 minuty temu, Toreto napisał:
  1. Czasem występuję bug, że przeglądamy sobie coś w depo lub przenosimy i wychodzimy z depo, a na ekranie pokazany jest napis danego kamienia w rameczce. Zauważyłem to jak tworzyłem postać summonerkę i chciałem sprzedać kamień do sklepu.
  2. Potki w pasku na interfejsie wyświetlają się na czarno zamiast normalnie > https://zapodaj.net/78740370d136d.jpg.html 
  3. Podczas jakiegoś eventu menu jest ucięte > https://zapodaj.net/6eb36e4496d97.jpg.html 
  4. Po zrobieniu Questa na 4 klasę psuję się widok petów są przeźroczyste tak samo ikonki chatu stają się przeźroczyste. Próbowałem usunąć postać i założyć na nowo, ale obojętnie co bym nie zrobił efekt będzie ten sam. Nie widać także jak postać leveluję oraz nie da się wybrać skilli na pasku jak gra się nową postacią... > https://zapodaj.net/b0e45d78fd718.jpg.html 
  5. Nie ma na Swamp of Darkenss oraz na mapach Deep Dungeon oznaczeń na mini mapie.
  6. Questy typu zabij coś, a w nagrodę dostaniesz exp,zen oraz itemek to tego itemka nie dostajemy, jedynie exp i zen.

2 punkt nie wystepuje :v u mnie jest okej

moze by tak spoty zrobic by potworki nie uciekaly myslę ,że podniesie to wydajność gry oraz mozna usunąć hp potworków bo to jest niepotrzebne podczas expa

Wingii 1 lvl, 2 lvl, 2,5 lvl, 3 lvl, Condor Feather, Fenrir robi się inaczej chodź podobnie. Nowością jest Spirit Stone który będzie potrzebny do zrobienia czego kolwiek...

Odrazu piszę. że Lesser Spirit Stone i kolejne jego odpowiedniki także są zapewne zbugowane.

Wsadzam Chaosa + Chaos Dragon Axe+4+4 do pralki mam 11 %, wsadzam dodatkowo 18 Lesser Spirit Stone, gdzie 1 sztuka daję 5 % w pralce. Zatem z 18 sztuk mam 90 %. Wsadzam to wszystko do pralki mam 100% powinny wyjść wingii, dostaję Chaos Dragon Axe, zrobiem 5 prań mając 100% w pralce i dalej nie mogę zrobić wingów 1 lvl...

Proponuję dodać :

- Max exp oraz master na serwerze

- Pralkę na 100%

- Wszystkim dodać Wcoiny oraz Ruudy

- Sklep z wingami 3 lvl +15+Fo, 2,5lvl, 2lvl,1 lvl - mogą być zwykłe oraz Conquerory i Angele +15+Fo

- Sklep z pendantami i ringami +15+Fo+7%

- Sklep w którym będą nowe rzeczy takie jak : 

• Lesser Spirit Stone 
  • Intermediate Spirit Stone
  • Greater Spirit Stone
  • Lock Magic Bell
  • Condor Magical Drops
  • Garuda Magical Bell
  • Garuda's Feather
  • Garuda's Flame
  • Golden Sentence
  • Errtele Anger, Blessing, Integrity i Divinity
Edited by Toreto
  • Like 1

Torreto zauważyłem że te problemy wymienione wyżej czy to z paskami czy to z lancerem występują u ciebie. U mnie wszystko cacy jest :)

51 minut temu, Skordal napisał:

Torreto zauważyłem że te problemy wymienione wyżej czy to z paskami czy to z lancerem występują u ciebie. U mnie wszystko cacy jest :)

Może i wszystko będzie cacy, ale znajdzie się parę osób które będą miały podobne przypadki co u mnie.