Jump to content
Sign in to follow this  
Barrtek

okno gry

Recommended Posts

Barrtek    0

nie umie uruchomiec gry na full screen, tylko w malym oknie gra mi sie zalancza prosze o pomoc w tej sprawie monitor mam 1680 x 1050, na innych rozdzielczosciach full screen tez nie dziala 

Glory    175

Edytuj recznie plik LauncherOption.if  

Edytujesz go notatnikiem.

DevModeIndex:9      - 9  ustawiasz sobie liczby od 0 do xx - kazda liczba to inna rozdzialka posprawdzaj ;)
WindowMode:1     -  0 albo 1  = 0 gra na full screen,  1 = gra w oknie

Barrtek    0

zmienialem i w innych plikach cos tam tez nie pomoglo, gra sie nie odpala, tylko luncher jak klikam start pojawia sie ikona mu kolo zegarka i to wszystko

Glory    175

LOL

DevModeIndex:36   ??? serio?

max to chyba jest od 0 - 12 albo do 10.

Probuj od 0 do 10 a nie 36 tam juz sie nic nie zmienia.

Wog to ten sam client wiec mozesz grac na cliencie z woga na ferea nie ma problemu.

Barrtek    0

w niczym to nie pomaga zrobilem formata ale gra dalej nie dziala, dalej na najmniejszej rozdzielczosci gra sie zalancza jak ustawie wieksza to gra wcale sie nie zalancza, gralem na wog jak byl ten stary luncher wtedy wszystko dzialalo

Barrtek    0

probowalem z kolejnym innym serwerem zagranicznym i tam dziala mi gra jak i rozdzielczosc tylko na serwerach polskich nie chce mi sie gra zalanczac

Barrtek    0

probowalem z kolejnym innym serwerem zagranicznym i tam dziala mi gra jak i rozdzielczosc tylko na serwerach polskich nie chce mi sie gra zalanczac,

na tym zdjeciu widac ile mam rozdzielczosci jest tego az 20+ a dziala tylko na 1024x768 na wiekszej rozdzielczosci gra sie juz nie zalancza to jest cos z plikami bo zagraniczne serwery mi dzialaja

https://prnt.sc/fx5qdd

Barrtek    0
20 godzin temu, Barrtek napisał:

probowalem z kolejnym innym serwerem zagranicznym i tam dziala mi gra jak i rozdzielczosc tylko na serwerach polskich nie chce mi sie gra zalanczac,

na tym zdjeciu widac ile mam rozdzielczosci jest tego az 20+ a dziala tylko na 1024x768 na wiekszej rozdzielczosci gra sie juz nie zalancza to jest cos z plikami bo zagraniczne serwery mi dzialaja

https://prnt.sc/fx5qdd

mysle ze nie tylko ja mam taki problem z grafika przez co inni gracze nie graja na tym serwie

Edited by Barrtek