Jump to content
Sign in to follow this  
Yoggoth

Lancer

Recommended Posts

Yoggoth    0

Witam wszystkich. Chciałem grać Lancerką na Ferea, ale... Mam 300 poziom, statystyki jak na screenie... I dmg także... jak na screenie. Dodatkowo, chciałem stworzyć Skrzydła 2 poziomu, wrzuciłem w pralkę wszystko co trzeba i (90%) wrzuciłem talizmany do 100% ale wszystko o dziwo mi zniknęło... Gdy spytałem co się dzieje na /post zostałem wyśmiany i obrzucony tekstami ,,poskarż się mamie'' ,, nie chcesz to nie graj''
Rozumiem niedorozwój dzieci tu grających, ale czy ktoś normalny mógłby mi pomóc w jakikolwiek sposób? Zauważyłem że na serwerze WoG, jest to samo, jeśli chodzi o Lancerkę
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Bez nazwy.jpg

Edited by Yoggoth

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hultaj    9

Jeśli chodzi o dmg Grow Lancera to został on ucięty znacząco na Full statach, ponieważ 3 mln dmg z edr, gdzie inne postacie biją po 60-100k to jest fer? 

Została nerfa z dmgu, na pewno na początku nie robi jakiegoś dużego przełomu w biciu moobów, ale wypada poczekać zebrać jej bufa Wratha i zobaczyć wtedy jak dužo będzie biła lub po prostu, jak w przypadku RFa uzbroić się w cierpliwość bić te parę resów i normalnie expić.

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Swiety    18

Pralka jest 80% więc jeśli nawet dorzuciłeś 10 talizmanów masz 90%. Jedynie osoby posiadające status VIP mają pralkę 90% + talizmany = 100%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.