Jump to content
Sign in to follow this  
jarzyn11

Rasizm - LorD, Szef0

Recommended Posts

jarzyn11    0
Teraz, misiekhd1 napisał:

LorD: nikogo nie obraziłem, kitajec to nie obraza bo nie wiadomo o kogo chodzi, pozdrawiam :)

Na pierwszym ScreenShocie: "Ale to polak a nie kitajec"

Poza tym przytakujesz na obrazy gracza Szef0

BTW: ciąg dalszy.

f1bdff902f4d9.png

misiekhd1    1

no tak ale nie wiadomo do kogo jest to dokładnie skierowane, kitajec może być również małpą lub kangurem ^_^. Jeżeli dostane coś, to Ty również bo mnie też nazwałeś kitajcem a nie wiesz kim jestem ^_^

jarzyn11    0

Ostatnia moja wypowiedź w rozmowie z Tobą. 

1. Czy napisałbym na chacie gens V żeby przekazać item "małpie lub kangurowi" ? Jak dla mnie Twoja odzywka była jasno i celowo skierowana w kierunku innych ludzi.

2. Nie pisałem do was, pisałem do swojego znajomego z innej gildii, więc nie rozumiem po co w ogóle zaczynacie takie rozmowy.

Edited by jarzyn11

jarzyn11    0
9 godzin temu, misiekhd1 napisał:

no tak ale nie wiadomo do kogo jest to dokładnie skierowane, kitajec może być również małpą lub kangurem ^_^. Jeżeli dostane coś, to Ty również bo mnie też nazwałeś kitajcem a nie wiesz kim jestem ^_^

Nie mogłem edytować.

Skoro tak twierdzisz, że nie wiem kim jesteś to tak na marginesie powiem, że Ty także nie wiesz kim jestem ja oraz ludzie z którymi gram.
A mimo wszystko w moim kierunku padają słowa "jebać pedała", a w kierunki innych graczy "brudas, ścierwo"

Podsumowując ostatnią wypowiedź napisaną przez gracza Szef0

"ścierwo wybiłbym"

Art. 190 KK stanowi:

§ 1."Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego."

misiekhd1    1

nikogo nie obraziłem do nikogo nie skierowałem obraźliwych słów, TWOIM zdaniem obraziłem ludzi, lecz z SS nic z tego nie wynika. Proponuje pozostawić sprawę administracji :).

jarzyn11    0

Wycinek z pierwszego screenshot'a - może nie wymieniasz osób po imieniu, ale wg. mnie komplement to to nie jest, poza tym widać dokładnie, że rozmowa nie była na temat małp ani kangurów i to sam osobiście temu zaprzeczasz. Ostateczny wniosek pozostawiam administracji.

25f37d7a94916.png

Glory    175

Szef0 - 40%

LorD - tutaj bym jednynie upomnial, jeszcze nad tym pomysle 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.