Jump to content
Sign in to follow this  
KevinBP

Propozycja

Recommended Posts

KevinBP    0

Witajcie.

Jak już pewnie wszyscy zauważyli na serwerze WoG wieje pustkami.... nie warto by więc było zakończyć obecną edycję i zabrać się za nową?
Tym bardziej , że odkąd powstał nowiutki serwer , już mało kto odwiedza WoGa. Wiem , że zawsze można by zacząć grac na Ferea , jednak jestem zwolennikiem serwerów typu "Medium".
Serwer stoi bez sensu i nic nie wskazuje , aby w najbliższym czasie uległo to zmianie. Myślę , że zakończenie edycji i rozpoczęcie nowej poprawi sytuację.
Medium exp to spoko sprawa i na pewno ma swoich zwolenników :D

Pozdrawiam !

Ps. Są wakacje to i gracze się znajdą :D

Cannibal    1

Cóż , to prawda , jest nas co raz mniej na serwerze. Właściwie na VIPie to chyba jestem tylko Ja :p
Ludzi brak , ale jak to napisał wcześniej Glory: Jak będa spadki frekwencji to się za to wezmie :)

Cannibal    1

W sumie exp mógłby być nawet i 600x. Edycja trwała by dłużej bo byłoby więcej do zrobienia i zdobycia.

Glory    175

Exp jest 600 na ferea i sa placze ze za ciezko :D wiec nie wiem czy to dobry pomysl :D

Cannibal    1
19 minut temu, Glory napisał:

Exp jest 600 na ferea i sa placze ze za ciezko :D wiec nie wiem czy to dobry pomysl :D

Eee tam cieżko , kiedyś to tu była normalka i nie było problemu. Ewentualnie można zostawić na 1000x ale zakończyć obecną edycję bo na serwerze puchy :(

KevinBP    0
5 godzin temu, Cannibal napisał:

W sumie exp mógłby być nawet i 600x. Edycja trwała by dłużej bo byłoby więcej do zrobienia i zdobycia.

Exp nie musi być koniecznie 600x - to są stare czasy i na dzień dzisiejszy może być różnie.
Myślę natomiast , że 800-1000 wystarczy w zupełności.
Póki co najważniejsze jest to , iż serwer obumarł i czasem wejdzie ktoś na moment i spyta czy to już koniec edycji.

Glory    175

Problemy z bugami na starcie, Dc i cala reszta niefortunnych zdarzen niestety sie do tego przyczynila, tez masa patchy, brak auto updatera. 

Niestety sezon na testach wydawal sie bezbugowy, ale taki stal sie dopiero teraz. Jednak kiedys i tak musialo to nastapic, i upgrade do s12 byl nieunikniony.

Zmian nie upatrywal bym w expie, bo staty i tak sie nie kasuja i nie beda kasowac :) a roznica 200x przy xshopie bufach itp to praktycznie nic :p

KevinBP    0
7 godzin temu, Glory napisał:

Problemy z bugami na starcie, Dc i cala reszta niefortunnych zdarzen niestety sie do tego przyczynila, tez masa patchy, brak auto updatera. 

Niestety sezon na testach wydawal sie bezbugowy, ale taki stal sie dopiero teraz. Jednak kiedys i tak musialo to nastapic, i upgrade do s12 byl nieunikniony.

Zmian nie upatrywal bym w expie, bo staty i tak sie nie kasuja i nie beda kasowac :) a roznica 200x przy xshopie bufach itp to praktycznie nic :p

No cóż , nic nie poradzimy. Może następna edycja bardziej wypali i o tej już mało kto będzie pamiętał:)
W takim razie expa zostawmy jak jest i rzeczywiście będzie okej.

Legenda.    2

Obawiam sie ze jak Medium odpali to graczy z Ferea bedzie o polowe mniej.

Edited by Legenda.

KevinBP    0
56 minut temu, Legenda. napisał:

Obawiam sie ze jak Medium odpali to graczy z Ferea bedzie o polowe mniej.

No i bardzo dobrze, będzie większa konkurencyjność wewnątrz, co pozytywnie wpłynie na atrakcyjność całego War of Glory.

Cannibal    1

Obstawiam , że kazdy serwer bedzie mial swoich graczy , tym bardziej ze siec WoG jest dość znana.
Obecna edycja nie bardzo wypaliła i trudno , trzeba iśc dalej i szykować następną :)

Death147    22

Dodac tez +15-20% expa wiecej na gold fenku, bo wczesniej nic nie dawal :v 

Mozna by bylo obnizyc ceny run bo to i tak taki swego rodzaju dodatek do gry..

Warto sie zastanowic nad jakimis cotygodniowymi eventami czy cos w tym styluu, a tak ogolnie to kiedy ostatnio byl jakis wyscig na torze? Same szukajki i cos w podobie a powrocic do klasyki :p

Glory    175

On dawal +15% tylko ze przy takim expie to te 15% malo jest widoczne tym bardziej ze seal daje 50% :p to co takie 15% :p

Cannibal    1

Ja to bym najbardziej chciał powrót do s06 ale nie wiem czy jest sens się cofać.
Zresztą , który sezon by nie był to gracze będą na pewno.

Death147    22

nie da rady bo nie ma wsparcia :p no w sumie 15% to jest malo :v to moglbys dodac tez z 40% czy iles na tym goldzie bo to w koncu ma byc cos wyjatkowego xD

Glory    175

To pytanie jest za wczesnie :) Najpierw trzeba ustalic podstawowe rzeczy :) poprawic to co zle i poustawiac :)

Samym resem nie zacheci sie graczy to gry :) Gracze lubia nowosci, urozmaicenia itp. Trzeba zrobic burze mogzow i pokombinowac :)

System bonus GR zostal wymyslony przez nas, teraz kilka serwerow go kopiuje, ale to dobrze znaczy ze pomysl sie sprawdzil.

Death147    22

troche zmniejszyc progi tez by sie zdalo xd bo wiekszosc pracuje i nie ma az tyle czasu na expa :v

Hultaj    9

A co na to by zwiększyć za reset zen?

Np. byłoby 1 rr - 10 mln, 2 rr - 20 mln, 3 rr - 30 mln, itd.

Tak przynajmniej na początku nie byłoby problemu ze zrobieniem resa dla wszystkich, ale później stopniowo gdzie każdy już ogarnia expić na spotach będzie dostawał więcej zenu, a tymczasem za każdy reset więcej trzeba będzie płacić. To samo jeśli chodzi o Grand Reset dać 1,5 mld zen do zapłaty lub może jakieś paczki kamieni np. 1 GR - 10b/10s/10J/10cre/10ch , 2 GR - 20b/ itd, 3 GR - 30b/ itd.

Na pewno jeszcze wymienione musiałby zostać spoty z areny które nie dają zenów na takie co dają te zeny, oraz może jeszcze zmniejszyć wypadanie zenu? Teraz jak juz każdy się wykupuję w Fo seta ma tą opcje zen w tych BA/DA/HA tam jest 42% więcej niż w zwykłym exc zen gdzie jest 30%. Zmniejszyć jeszcze zen, aby ten zen miał wartość, będzie kolejną walutą.

Hultaj    9

Dobra jak już piszę to podzielę się co mam takiego w głowie, może ktoś to zaakceptuję lub nie, ale wszelka krytyka była by dobra.

1. Elemental Rune niech w sklepie będzie po 10 sztuk za 500-600 mln zen, powiedzmy niech jedna sztuka kosztuje z 50-60 mln, jak już ktoś chce zrobić ten pentagram to niech to w miarę przyzwoicie kosztuję, co nie?

2. Skoro za wykopanie w Panodra Event na Ferea mozna dostać fenka lub wingii 4 lvl to czemu nie można to na wogu zrobić

Pomyślałem też nad dodaniem takiej możliwości wymiany przy dropieniu tych książek Titan Angerów, co prawda z x shopa wtedy trzeba by to usunąć. Patrząc na to jak rzadko te wingii 4 lvl można wydropić z tych książek to można coś nad tym pomyśleć. Wymiana wingów które wygrasz nie koniecznie tylko Wings Angel and Devil, a Conquerory też można by wziąść. Co o tym myslicie, dobre?

Edited by Hultaj

Death147    22

runy w paczkach jak najbardziej za, albo chociaz zrobic niech sie przy kupnie od razu stackuja bo kupowac i potem je laczyc to katorga :v a co do zenu to lepiej niech juz nic nie kombinuje z tym xD

Cannibal    1

Ja to bym chciał więcej Eventów , coś w stylu "znajdz GMa i przynieś mu to czy tamto" - to było zawsze smieszne i ciekawe, a wygrac raz na jakiś czas jakiś item FO albo paczkę jeweli jest miło ;D

KevinBP    0

Eventy się przydadzą , nie ma wątpliwości. Ja bym dodał wymiane Ren jak była kiedyś w Devias , rzeczy exe z filecracker , horn of fenir do x shopa za gobilny , boxy czekoladowe z jewelami (jakoś tak to było).

Glory    175

Wymiena ren nie dziala z tego co kojarze na tym sezonie ;P