Jump to content
Sign in to follow this  
Death147

Obraza - Swiety

Recommended Posts

Death147    22

Oskarżony: Swiety

Poszkodowani: cała guild DOMINATE

Powód: Obraza przez w.w. gracza podczas stania sobie na vulcanusie. Dobrze wiadomo do kogo były kierowane słowa, jesli ktos powie ze paz to nie obraza to od dzisiaj mowimy tak na kazdego lacznie z AT :)

SS jest zrobiony z opóźnieniem, gdyż coś mi nie trybiło i musiałem ściągnąć oddzielny program do ss :E

Dowód:  http://www.bankfotek.pl/image/2079792

Edited by Death147

Swiety    18

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pa%C5%BA

Paź – chłopiec będący zwykle członkiem rodu szlacheckiego, pełniący służbę przy określonej osobie na dworze panującego (króla, cesarza, księcia itp.), jak również magnata lub rycerza. W czasach średniowiecza każdy paź posiadał charakterystyczną fryzurę, skąd wzięło się powiedzenie „być ostrzyżonym 'na pazia'”.

Death147    22

okej czyli jak tak stawiasz sprawe i nie jest to wyzwisko to oficjalnie Glory jest Paziem  GTH:)

Hultaj    9

Paź - chłopiec będący zwykle członkiem rodu szlacheckiego, pełniący służbę przy określonej osobie na dworze panującego (króla, cesarza, księcia itp.), jak również magnata lub rycerza.

lub

Paź -Inaczej pachołek, osoba, która jest czyimś przydupasem, poddanym.

Jak dla mnie wcale to nie jest obraźliwe, a co najwyżej śmieszne.

Edited by Hultaj

Gruszka    0

Grześ obecnie jest graczem bez gildi nie rozumiem skargi, po drugie formalnie nie ma postaci o nicku Grześ wiec o co chodzi ?:)

Edited by Gruszka

Death147    22

nie rozumiem spamu :E ale dobrze im wiecej spamu tym wiecej warnow <3 kocham ten punkt regulaminu :)

Death147    22

i tak jeszcze dodam ze moze troszke zle sformułowałem Poszkodowanych(chociaż każdy dobrze wie z kim Grześ przebywa i że jedną postać może miec u nas w @) to obraziles tez tych co byli w tym momencie na vulcanusie jak nie cały gens ktory gdzies tam probowal walczyc :/

Broker    0

Widzę że ciekawe tematy tu poruszacie. Zamykam temat. Glory przyjdzie to sobie poczyta.

Glory    175

Odrzucam. To raczej zadna obraza, nie zachowujmy sie jak dzieci z przedszkola.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.