Jump to content
Sign in to follow this  
Cappa

Błąd z drzewkiem BM

Recommended Posts

Witam, mam taki problem:

SCREEN: http://scr.hu/38ho/0qvgs

otóz nie mogę dodać punktu do tego skilla. Straciłem z 20-30 pkt na dojście do tego i nie mogę jeszcze tego używać... 
Zrobiłem dodatkowe skille wcześniejsze, bo myślałem, że coś się zwaliło... ale nic. Dalej nie da się dodać.

O co chodzi ?

Proszę o naprawę tego błędu, oraz o reset moich skilli w drzewku, bo przez błąd jestem stratny o jakieś 20 pkt które mógłbym gdzie indziej rozdać.

Z tego co Wiem to niektóre opcje w drzewku są wyłaczone. A do resa drzewka masz darmowe scrolle w XShopie. Dopasuj se kolorami scrolle do kolumn w drzewku :))

Opcja ta została zablokowana, poniewaz powodowała pojawianie sie dmg z kosmosu. Zostanie tak do momentu wydania poprawki do drzewka.

Poprawki bywają nie zapowiedziane, raczej można się spodziewać w różnych odstępach czasu, czyli w skrócie nie wiadomo...

W takim razie z mojej strony, to tyle. 
W skrócie nr 2 mówiąc: nie pytaj, mamy to gdzieś.

Inne pytanie, czy wszystkie klasy postaci mają takowe ograniczenia ? Czy tylko BM ?

Niestety jest to zablokowane, i owszem każdy to ma. Co do czego to tych poprawek niewiadomo kiedy się spodziewać więc można i równie dobrze traktować jakbytego tu i nie było.

BM i tak jest tutaj najsilniejszą postacią na PvP więc nie masz co się martwić.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.