Jump to content
Laki90

Jaki telefon wybrac?

Recommended Posts

Siemka. Jestem przed zmiana telefonu na nowy. Obecnie mam Alcatel One Touch Pop C7 ale od paru miesiecy zaczął się zawieszać. Teraz szukam telefonu głównie takiego,żeby się nie wieszał i miał dość dobry aparat-zastanawiam się nad Samsungiem S5,chyba ,że macie jakieś swoje typy?

Polecicie mi coś?

Ja mam       Samsung  Galaxy  Grand  Neo       i nie narzekam fajny telefonik  :hyper:  :hyper:  :hyper: 

Edited by Master87

Jak Teska polecam Ci tego nad którym sie zastanawiasz. Mam S5 gdzies rok z kawalkiem i jest calkiem w pytke. :)

Ja mam Lenovo K910, telefon fajny... lecz jest długi czas migawki. Z telefonów dostępnych w PL radzę spojrzeć na Sony i Motorole. 

Ja mam Sony Z3 i wg mnie jest spoko, a aparat 20,7 naprawdę daje radę

Wolałbym już Z2   :hyper:     lub Samsunga Glaxy s6 edge   

u mnie tutaj stoi  nowy 900 €

Edited by Master87

lepiej jak s5 kupic lg g4 sam mialem brac s5 ale w koncu przeszedlem na g4 a teraz ze doszlo troche kaski to wybieram samsunga galaxy s6edge plus :p

mi osobiscie pol roku temu wpadl w rece telefonik Acer Liquid Jade S bardzo przyjemny leciutki i z dobrymi bebechami , czyli

• Processor: 1.5 GHz / Octa Core / Mediatek MT6752M 64-bits / GPU: Mali-T760MP2
  • Memory: Internal: 16 GB / RAM: 2 GB / Slot type: microSD / Max. slot capacity: 32 GB
  • Display: 5.0" / IPS LCD / Resolution: 1280 x 720 pixels / 295 ppi
  • Camera: 13 Mpixels / Flash: LED / Front: 5 Mpixels / Video: 1080p @ 30fps
  • Network: 4G: LTE Cat. 4 / 3G: 850/900/1900/2100 MHz / GSM: 850/900/1800/1900 MHz
  • nanoSIM
  • Wireless: Bluetooth: 4.0+EDR +A2DP / Wifi: IEEE 802.11 b/g/n#

aparat igla , zero przyciec ale jedyna wada ( tak mi sie wydaje ) to podczas grania w jakas gierke strasznie sie grzal przy aparacie.

cenowo nie jest zle

A ja mogę Ci polecić po prostu Xiaomi. Telefon według mnie jest godny uwagi, szczególnie patrząc na cenę w stosunku do konkurencji.