Jump to content
Sign in to follow this  
JIGGAS

[Guide] Pandora Pick

Recommended Posts

Event polega na kopaniu Jewel of Bless w wyznaczonych miejscach gry. Jest dosyć prosty, wystarczy wyposażyć swoją postać w Pandora Pick(Item dwuręczny) niesłuży do PvP :) Na załączonych SS przedstawie jak to mniej więcej wygląda:

1880410.jpeg

1880411.jpeg

1880412.jpeg

Miejsca przeznaczone do kopania Jewel of Bless pojawiaja się tylko po założeniu Pandora Pick:

1880413.jpeg

1880414.jpeg

1880415.jpeg

1880416.jpeg

1880417.jpeg

Tabela w której jest opisane ile Jewel of Bless można wygrać:

1880421.jpeg

1880422.jpeg

1880425.jpeg

1880426.jpeg

1880427.jpeg

1880428.jpeg

1880429.jpeg

1880431.jpeg

1880432.jpeg

1880434.jpeg

Myśle że to tyle w tym temacie:)

Pomogłem? Daj lajka:D

Nie pomogłem, badz czegoś nie rozumiesz...

Zapytaj w temacie!

Jeśli o czymś zapomniałem a to zauważyliście to piszcie, poprawimy :)

Edited by Swiety
  • Like 4

Jak można wiedzieć ile jest ustawione % szansy, że za pierwszym razem się uda/nie uda oraz ile % wynosi te 6 prób do wykopania ostatniej nagrody?

Nie żebym się czepiał, ale błędy ortograficzne w poradniku, który został zrobiony przez GM serwera, są trochę nie na miejscu :)

Proszę popraw te błędy:

wyposarzyć -> wyposażyć

niepomogłem -> nie pomogłem

nierozumiesz -> nie rozumiesz

odrazu -> od razu

Co do samego poradnika. Jest on dobry, lecz według mnie zbędny, ponieważ ten "event" jest banalny.

Ps. Czy nie można by było zwiększyć wytrzymałości tego Pandora Pick, ponieważ te blessy które się wygra idą na naprawę kilofa :)

% szans jest moim zdaniem za mały, więcej wydasz na naprawe Pick'a niż wykopiesz... przynajmniej u mnie tak było ;)

Dlatego nie polecam kupować...

Edited by OldTown

żeby kopać kamienie musisz się wyposażyć w pandora pick który kosztuje 500 Wcoin, a znajduje sie w XS :)

Tylko ze zlotej dziury :D musisz wygrac jednorazowo 1000 blessow. Ostatnia nagroda czyli szansa kopania dzieli sie na 2, czyli masz 30% szans ze wykopiesz 125blesow, z tych 30% masz jeszcze 25% szans na glowna wygrana czyli 1000b. Nie wiem czy skumasz o co chodzi.

Czyli kiedy juz mam pewne te 125 blesów, mam 30 % ze to bedzie 1000 blesow tak ? - dobra sam sobie odpowiem tutaj tak :D w takim razie jako tako fenka sie nie wykopie,tylko jak te 1000b dostane to jakas wymiana jest czy cos w te desen ?

Edited by mamwaca

Nie w ostatnim kopaniu masz jak by 2 szanse. 1 szansa ze w ogole uda ci sie wykopac (125blessow) i 2 szansa ze trafisz nie 125 blessow a 1000. Jak wykopiesz 1000 jest informacja na srodku ze wygrales. Wtedy na PM piszesz mi nick, sub, date, godzine a blessy wkladasz do wh0 i wymieniam je na gold fenka.