Jump to content
Sign in to follow this  
Abnegat

Ta edycja

Recommended Posts

Glory dawno chyba Ci napisałem nie ruszaj tego szmelcu. Trzeba było poczekać i odpalić serw po prostu na nowo, na wcale nieźle już poprawionej wersji skoro zostało mało graczy. W tej "niby" nowej co patch to  masz nowe przygody. Za słabo sam się znasz korzystasz tylko z innych roboty i podpowiedzi,  akoś nie widzę tam żebyś cokolwiek zrobił lub wymyślił osobiście. Jeśli się mylę wyślij mi na PW Twoje poprawki do tej wersji !!! Ty tam jesteś max 4-5 lat a może i mniej, a ja chyba już kilkanaście. Pozdrawiam i życzę duzego koszenia z jeleni donate.

Glory dawno chyba Ci napisałem nie ruszaj tego szmelcu. Trzeba było poczekać i odpalić serw po prostu na nowo, na wcale nieźle już poprawionej wersji skoro zostało mało graczy. W tej "niby" nowej co patch to  masz nowe przygody. Za słabo sam się znasz korzystasz tylko z innych roboty i podpowiedzi,  akoś nie widzę tam żebyś cokolwiek zrobił lub wymyślił osobiście. Jeśli się mylę wyślij mi na PW Twoje poprawki do tej wersji !!! Ty tam jesteś max 4-5 lat a może i mniej, a ja chyba już kilkanaście. Pozdrawiam i życzę duzego koszenia z jeleni donate.

a jak niby ma coś modyfikować/poprawiać na większą skalę, skoro sam serwer i klient jest zabezpieczony w znacznym stopniu przed modyfikacjami? tylko support igcn może to zrobić, więc to chyba ty gówno się znasz a się wypowiadasz, więc spadaj na drzewo.

• Like 2

Jedno dobre ze przez te darowane za nic GOLDY (no niby za coś serwer i tak był trup a tych 5-10 udawali ze testują) Plus że wyrównałeś szanse. Już nie tylko "Can.." za kasę i znajomości z ADM mają giold. Spadam chętnie wpadnę na nastopną edycje. Bo ta to raczej test. Już się nudzą. Zrób CS co dwa dni to może bieda częściej no afk. Ja spadam czekam na koniec testów !!! Jeszcze pól roku i będę mogł pomagać. Na razie ciągle wiążę mnie umowa, to co mogłem to CI pisałem ale mogłem tylko radzić. Szanuje Cię bo zawsze dbałeś o serwer. Tyle że z tą wersją się pospieszyłeś :) Zerknij ile ona daje nowości i czy było warto w nią włazić już chyba z miesiąc udajemy że gramy a to testy :)

Bawcie sie dobrze ja uwielbiam MU i jak tylko będę mógł i uznam że warto to wracam i będziecie mieli kogo bić i zazdrościć jak ten facet to robi że nie placi a jest w TOP. (a to po prostu graja znajomi z całego świata na koncie i nigdy żaden mnie nie okradł a Was okradają nawet sąsiedzi którym daliście login)

PS

Glory!!! naprawdę doceniam Twoją pracę.

Edited by Abnegat

Zapomniałem dodać nie dawaj nic "dożywotnio" wystarczy dąć na miesiąc - dwa lub edycję. Potem masz tylko kłopot :) Sorry to znowu tylko rada nobka w MU który był i GM i "trzymał" serwery zupełnie za free z tym ze to były inne czasy (exp max 30 no i pilnowanie no afk) teraz bez donate też bym się w to nie bawił. I to wcale nie ze względu na dedyka (bo to i tak mam do innych celów) tylko na brak czasu no i to użeranie się z graczami :)

Edited by Abnegat

a jak niby ma coś modyfikować/poprawiać na większą skalę, skoro sam serwer i klient jest zabezpieczony w znacznym stopniu przed modyfikacjami? tylko support igcn może to zrobić, więc to chyba ty gówno się znasz a się wypowiadasz, więc spadaj na drzewo.

Jaka fotka taki specjalista. Może wyjaśnij po co testy skoro i tak nic nie da się zmienić. Bardzo się mylisz i chyba zawsze tylko grałeś - nic z prowadzeniem serwa nie miałeś do czynienia. Nic nie da się zrobić a to ci nawet Glory napisze!!! Że jak sięznajdzie złośliwa "bestia" to i z daleka wejdzie i all pozmienia mimo że wg Ciebie nic się nie da zmienić :) Nie masz pojęcia ani wejścia tam gdzie włazi Glory. Tam takich nobkow raczej się nie wpuszcza. Za "cienki bolek" jesteś żeby tu się wypowiadać. Może nie zauważyłeś ale ja doceniam Glorego tylko szkoda mi jego czasu (bo jak widzę raczej na serwie nie zarabia a może powinien !!!) poświęca swój wolny czas najczęściej w soboty lub niedziele i to trzeba docenić. Ciesz się super specjalisto od plików MU że ja mogę jeszcze około pól roku tylko mu współczuć  i radzić a nie pomagać, a bardzo bym chciał i nawet myślę, że lepszy bym był niż te "niby testy"

PS

Takie dziadki jak ja czasem co nieco wiedza o MU

Edited by Abnegat

Jaka fotka taki specjalista. Może wyjaśnij po co testy skoro i tak nic nie da się zmienić. Bardzo się mylisz i chyba zawsze tylko grałeś - nic z prowadzeniem serwa nie miałeś do czynienia. Nic nie da się zrobić a to ci nawet Glory napisze!!! Że jak eis znajdzie złośliwa "bestia" to z daleka wejdzie i all pozmienia. Mimo że wg Ciebie nic sie nie da zmienić. Nie masz pojęcia ani wejścia tam gdzie włazi Glory. Tam takich nobkow raczej się nie wpuszcza. Za "cienki bolek" jesteś żeby tu się wypowiadać. Może nie zauważyłeś ale ja doceniam Glorego tylko szkoda mi jego czasu (bo jak widzę raczej na serwie nie zarabia a może powinien !!!) poświęca swój wolny czas najczęściej w soboty lub niedziele i to trzeba docenić. Ciesz się super specjalisto od plików MU że ja mogę jeszcze około pól roku tylko mu współczuć  i radzić a nie pomagać, a bardzo bym chciał i nawet myślę, że lepszy bym był niż te "niby testy"

PS

zmień dilera xDDDD

Edited by Dudi

Jaka fotka taki specjalista. Może wyjaśnij po co testy skoro i tak nic nie da się zmienić. Bardzo się mylisz i chyba zawsze tylko grałeś - nic z prowadzeniem serwa nie miałeś do czynienia. Nic nie da się zrobić a to ci nawet Glory napisze!!! Że jak sięznajdzie złośliwa "bestia" to i z daleka wejdzie i all pozmienia mimo że wg Ciebie nic się nie da zmienić :) Nie masz pojęcia ani wejścia tam gdzie włazi Glory. Tam takich nobkow raczej się nie wpuszcza. Za "cienki bolek" jesteś żeby tu się wypowiadać. Może nie zauważyłeś ale ja doceniam Glorego tylko szkoda mi jego czasu (bo jak widzę raczej na serwie nie zarabia a może powinien !!!) poświęca swój wolny czas najczęściej w soboty lub niedziele i to trzeba docenić. Ciesz się super specjalisto od plików MU że ja mogę jeszcze około pól roku tylko mu współczuć  i radzić a nie pomagać, a bardzo bym chciał i nawet myślę, że lepszy bym był niż te "niby testy"

PS

Czy ty nie widzisz jego rangi ? xD Szczerze probuje rozszyfrowac co piszesz ale nie wiem, nie potrafie tego rozszyfrowac. Pakujesz lepiej niz Themida, kod jest nie do rozczytania :D Piszesz o jakis vipach itp czlowieku nikt nie dostal zadnego vipa co ci sie sni to ja nie wiem. Jezeli jestes po % czy cos to wytrzezwiej i jutro na spokojnie przeczytaj ten jeden wielki metlik.

Kod nie do odczytania dobry numer :) a jego ranga to dzieciak MU zapewne ma GOLD dożywotnio. Szanuje Cię za bardzo za ten czas poświęcony MU. Ten kod to mam od dawna. Jak myślisz kto Ci podpowiada tam gdzie szukasz ratunku? Chyba nie myślisz ze tam jestem Traper lub Gramsam. Pomagałem  ale mi się znudziło. Za szybko wprowadziłeś tą wersję. No i masz testy od miesiąca :)  Życzę powodzenia z takimi rangami. Ja nob nie będę brudził poczekam aż sam do mnie napiszesz po nowe poprawki tyle że nie tu :) Pomagam jak mogę i tyle a rangi to sobie wsadź w D.... Poczekam na normalne MU i już patchy raczej nie oczekuj przynajmniej robionych przez nobka MU (bez rangi:) ) Rangi to sobie wsadź raczej szukaj kto Ci pomaga tam rangi nie ma :)

Edited by Abnegat

PS

Sama prawda o Dudim. Pjona Abnegat, ustawimy się na jakieś jaranie w sobote !

Kod nie do odczytania dobry numer :) a jego ranga to dzieciak MU zapewne ma GOLD dożywotnio. Szanuje Cię za bardzo za ten czas poświęcony MU. Ten kod to mam od dawna. Jak myślisz kto Ci podpowiada tam gdzie szukasz ratunku? Chyba nie myślisz ze tam jestem Traper lub Gramsam. Pomagałem  ale mi się znudziło. Za szybko wprowadziłeś tą wersję. No i masz testy od miesiąca :)  Życzę powodzenia z takimi rangami. Ja nob nie będę brudził poczekam aż sam do mnie napiszesz po nowe poprawki tyle że nie tu :) Pomagam jak mogę i tyle a rangi to sobie wsadź w D.... Poczekam na normalne MU i już patchy raczej nie oczekuj przynajmniej robionych przez nobka MU (bez rangi:) ) Rangi to sobie wsadź raczej szukaj kto Ci pomaga tam rangi nie ma :)

Chyba nadal nie wiesz kim jest Dudi i co to za ranga :D jak szukam ratunku to pisze wlasnie do niego :D on nie ma golda bo nie gra w MU, wiec po co mu to ? :D W czym mi pomagales ? tym ze dawales na forum jakies propozycje ? to to jest ta pomoc ?

Testy ? bugi zawsze wyjda w trakcie trwania edycji, tym bardziej gdy jest zmiana na nowy sezon. Powodzenia z rangami ? :D IGC-Network to dosc latwo skojarzyc co to jest :D Nie wiem, ale odnosze wrazenie ze izolujesz to co sie do ciebie pisze i prowadzisz dyskusje tylko ze soba, piszesz o jakis nobkach itp :D Ja nie wiem pogubilem sie ^^

Czy ty nie widzisz jego rangi ? xD Szczerze probuje rozszyfrowac co piszesz ale nie wiem, nie potrafie tego rozszyfrowac. Pakujesz lepiej niz Themida, kod jest nie do rozczytania :D Piszesz o jakis vipach itp czlowieku nikt nie dostal zadnego vipa co ci sie sni to ja nie wiem. Jezeli jestes po % czy cos to wytrzezwiej i jutro na spokojnie przeczytaj ten jeden wielki metlik.

Ktoś coś ma do mnie?? XDDD

skończ ćpać, lepiej dla Ciebie, bo takiego pierdolenia głupot juz dawno nie czytałem, to co piszesz to się w ogóle kupy nie trzyma..

Taki jesteś super to dlaczego tak mało graczy na tej edycji (co prawda to raczej testy nie nowa edycja) Po "kij" namówiłeś Glorego na tą zupelnie nie sprawdzoną edycję. Zgadza się ja nobek ale ty super specjalista :) Od razu może napiszcie kiedy będzie następna normalna edycja i tak donate oddajecie to po co udawać ze cokolwiek wiecie o tej wersji, Moge sie mylic ale wg. mnie zupelnie jej nie znacie i się pogubiliście obaj.

Przecież te patche to ja Ci robię.  No ale Ty jesteś doskonały. Tylko chyba nie poczytałeś ze wersja w trakcie testów i nadaje się tylko do testowania. Co prawda zrobiliście testy :) Trwają już z miesiąc tez na nich siedzę i sporo mam danych. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.