Jump to content
Sign in to follow this  
Glory

Przeróbka w stylu światecznym :)

Recommended Posts

Glory    176

Tak jak w temacie :) Coś dla grafików :) Z pewnoscia bedzie jakies wynagrodzenie w postaci creditów, oczywiscie wybierzemy jedna prace i ta nagrodzimy :) Nie ma limitu prac, można równiez zrobic pod nowy rok wtedy beda dwie nagrody.

Link do backgroundu: http://img824.imageshack.us/img824/2457/p5rx.jpg

Prosze wziac pod uwage wygląd www i umieszczac zmiany w takich miejscach, żeby all pasowało. (moze jakies płatki sniegu, mikołaj, choinka etc) To tylko przykłady :)

Glory    176

Tylko ten napis w tym miejscu moze kolidowac ze strona :) mozna bylo go umiescic gdzies indziej :)

matius    2

wo-gule doświadczenia nie mam w dużych rozmiarach :(( gdyby to miała być sygnaturka lub tag to wyglądałoby o wiele lepiej :/  ten reniferek totalnie nie wyszedł :(

matius    2

a jak chcesz Glory coś profesjonalnego to poszukaj na jakimś forum graficznym , zleć wykonanie  projektu graficznego za parę groszy i po sprawie :)

kinia2071    4

Zrób takie w paincie ; p

Matiusa tło z neta render wkleil i napis zrobil ale mi roboty XD

Gdyby mi się chciało ... xD

Co by nie wkleił to trzeba wziąć pod uwagę fakt, że dany element nie może mieć rzucających się w oczy błędów, chociażby ten BM na tle który się wkomponował bo gdyby obrys jego nie był retuszowany (bo zakładam,że był) to by powstała kupa ;p

Maxi nawet na twoim widać, że mikołaj i inne elementy były tylko kopiuj - wklej i nic dalej:p

matius    2

niee jakoś środowisko game'owe zbytnio mnie nie interesowało, bardziej kierowałem się w stronę architektury. Pracowałem w cinemie4d, myślałem jednak nad zmianą na 3dsmax, ale jak wprowadzili ver 15 to jednak zostałem :) Jak uzyskam odpowiedni poziom(wysoki!) w tworzeniu stron+laytouty to może jeszcze wrócę do 3d i będę coś kombinował.