Jump to content
amok/Rafał

Komp tani ale jakie osiągi :)

Recommended Posts

Death147    22

no ja tak wlasnie pisalem o tych jego osiagah na tym gtx 960 z 2gb :D nie mozliwe

a co do obudowy zaebista tylko wez sobie zwykla a nie mini :D tez taka chce kupic to jak sprawdzisz to dasz znac jakie wykonanie itd :)

Dudi    27

no to mój:

obudowa: zalman Z9 U3

procesor: intel core i7 6700K (chłodzenie Enermax LiqMax 240)

płyta główna: Gigabyte GA-Z170-D3H

grafika: Gigabyte GF 980 Ti G1 Gaming (6gb GDDR5 itd)

dysk podstawowy: Samsung SSD 850 Evo 250 GB M.2

dysk "magazyn" Seagate SSHD 2TB

pamięć: 4x 8GB GoodRam PLAY DDR4 2400 mhz

zasilacz: OCZ ModXStream 700W

monitor: stary DELL 24' FHD 60hz

nagrywarka: brak (bo po co?)

Dudi    27

nie mierzyłem temperatur, ale co do głośności - w gta V słychać wentylatory od chłodnicy :S

LemonHaze    0

no co jest rozpie... bo obudowa mala wiec nie chce mi sie kosmetyki robic za pare dni zamawiam https://www.morele.net/obudowa-nzxt-h440-midi-tower-bialo-czarny-okno-ca-h442w-w1-790999/

i wtedy ci pokaze nawet kabelka nie bedzie widac xD a ten dysk co wisi haha to laptopowy akurat filmy zgrywalem to byl podlaczony , a na grafe nie mam siana moze w pazdzierniku

Joker gta v full z 2gb pozdro ,ladny wal

Ustawienia na full . FPS  40- 45  . Może zmień swoją  kartę  zamiast pier**lić   głupoty . Nagrałbym Ci   filmik   ale   obecnie  mam  w cholerę  mało czasu  . 

Death147    22

jak mozesz miec tyle fps na gtx 960 skoro ja mam gtx 970 i na ultra mam od 45- 67fps? czary mary hokus pokus? nie da sie no i zeby nie bylo pustych slow https://youtu.be/FQvoMBy2yiE?t=3m29s   detale wysokie a nie ultra to 35-45fps :) moze ci sie ustawienia pomylily [email protected]@[email protected]@

Leszke    0

no to mój:

pamięć: 4x 8GB GoodRam PLAY DDR4 2400 mhz

zasilacz: OCZ ModXStream 700W

Czemu kolega nie pokusił się o coś szybszego? Różnica cenowa choćby względem 3000 Mhz to kosmetyka.

Zasilacz ze sporym zapasem jak widzę, czyżby fan watów :D ?  Co ciekawe, 1070 GTX mimo zauważalnie wyższej wydajności, to już tylko 150-160 TDP.

Edited by Leszke

Leszke    0

jak mozesz miec tyle fps na gtx 960 skoro ja mam gtx 970 i na ultra mam od 45- 67fps? czary mary hokus pokus? nie da sie no i zeby nie bylo pustych slow https://youtu.be/FQvoMBy2yiE?t=3m29s   detale wysokie a nie ultra to 35-45fps :) moze ci sie ustawienia pomylily [email protected]@[email protected]@

Ty też chyba popłynąłeś z tematem xDDDD

http://pclab.pl/art70116-19.html

aaa Mea Culpa, myślałem, że mowa o WItcher 3 :D

Edited by Leszke

Death147    22

noo to ladnie :D jaka wersja? :) ja juz mam kupione i7 7700K+MSI Z270 Gaming M5 o Fortis 3 v2 :D reszta incomingggggggg <3

White    4

palita gamerock 8gb 256bit  , enoo nice a jakie chlodzenie ?? ;>

Edited by White

Death147    22

no jest Fortis 3 v2 :D na razie musi starczyc(jak jakas lepsza kasa wpadnie to bd robil wodne ale to moze potrwac) ^^ obudowa ma wpasc corsair 460x takze pikobelo :D no i jeszcze corsair rm550x jako kon zasilajacy i jakies ramy corsair 3200MHz 16 Gb, jeszcze starego kompa bym chcial sprzedac ale raczej sie nie bd mogl doczekac i kupie reszte niedlugo ^^ 

White    4

no za zasilacz to +1 normalnie xD obudowa podobna do mojej heh ale zainwestuj w chlodzenie , co do proca powiem ci ze to odgrzewany kotlet poczytaj tera co kupiles xD no ale jak sie bawic to sie bawic ;p widze ze niebawem bf pelna para xD

Death147    22

A no bf bd :D no odgrzewany ale co kupic jak kupilem tego za 1600 to zawsze najnowszy mam a na amd sie nie doczekalem :/ i7 6700k tez kosztuje te 1500 wiec juz lepiej mowie doloze i bd cos nowszego :p a no odgrzewany kotlet ale kreci sie do 5.0GHz :D

White    4

chyba na azocie ^^ podobno napiecia nie lubi , nie tak jak moj xDD no ale jak podkrecisz to mi powiesz  to kiedy zaczynamy pierwsze starcia ?? xD

Death147    22

No mi do 15 lutego powinien dysk przyjsc wiec max do konca lutego zloze kompa i poinstaluje wszystko ;) moze na wiosne dobuduje sobie pokoj to dopiero bedzie swoboda do gadania na ts xdd