Jump to content

Toreto

Gracze
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Toreto last won the day on December 21 2018

Toreto had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

1 Follower

About Toreto

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Toreto

  AntyLag S14

  Anty Lag na Season 14, co zmienia : - Ucina lub usuwa efekty skilli np. Chaotic, Power Slash, Combo - Zmniejsza efekty setów, map i nie których tekstur - Nie zamienia wszystkich skrzydeł, jedynie ucina efekty Wings of Conqueror Tutaj macie linka tego pliku przez jakie antywirusy została przepuszczona. Plik jest czysty bez wirusów > https://www.virustotal.com/gui/file/0834353127103816f67d3c0e0175c208239dcd19b8830e5962a38dfd9548ab7a/detection Plik wystarczy rozpakować i wkleić do Foldery z grą. Patch Anti-Lag MuOnline S14.rar
 2. Toreto

  Co zostalo zmienione? Jakie plany?

  Chaos Cardy z czego mają lecieć? Skoro jak już przy tym temacie jesteśmy to może tego Chaos Card Mastera dać bliżej np. baru, żeby stał. Nagroda za Chaos Carda to 380 lvl itemy tak Tylko czy mają być na przemian z innymi gorszymi itemami? Ceny z WebShopa np. dla Fist Mastera oraz Mirage Lancera kosztują wszystkie po 481 dla setu / 496 dla broni crd +15+28+L+5s, natomiast w X-Shopie kosztują 900 Wcoinów, czyli 450 crd, nie wiem ja się nie znam, może tak ma być? Labirynt teraz to raczej najmniejsze zmartwienie, aczkolwiek wydaję mi się, że zdobywanie tam ruud, a szczególnie takich małych ilości jest nie opłacalne. Jeśli już to lepiej jest dać trochę więcej nagród np. jakieś piórko powiedzmy Feather Condor, może Hell Maine's Insanity, 3-5x Bless of Light Greater. Na najwyższym poziomie przejście tego labiryntu trwa około 1h. Te Ruudy które można dostać za Labirynt są nijak co wylosowanie za Blesa czy Soula Ruud Boxa i dostania od 50 do 100 ruud na pstryknięcia palca.
 3. Toreto

  Co zostalo zmienione? Jakie plany?

  To w takim bądź razie to może do takiego Chaos Card Rare rzeczywiście te 380 lvl itemy powiedzmy od 2-3 opcji, może wingii 3 lvlu niski procent, kamienie paczkowane po 10, piórko Condor feather niski procent czy nawet niski procent na garuda feather, kamienie typu skill, Luck, Ancient, Exccess? Jak coś to tylko propozycje.
 4. Toreto

  Co zostalo zmienione? Jakie plany?

  Co powiecie jakby zwiększyć drop Lock Magic Bell i Condor Magic Bell - to są takie łezki trzeba ich mieć 255 sztuk, następnie za ruudy kupić fiolki z nich robi się wingii 2 lvl oraz 3 lvlu i tylko przypisane dla twojej postaci, czyli nie możesz takich wingów tradować, do depo wrzucić, ani dodawać do nich opcji tylko +15 oraz Luck. Na początku gdy ludzie nie mają wingów to dobra sprawa tylko o ile pamiętam to leciało tego stanowczo za mało. Całkiem spoko opcja jakby tymi Łezkami- Bell dało się tradować, bo tego się nie da.
 5. Toreto

  Co zostalo zmienione? Jakie plany?

  Będą Chaos Cardy na serwerze? Pisałem o tym wcześniej w tym temacie ( 1 strona) jako propozycja wsadzenia tych kilku rodzai do Master Box(Minor,Standard,Greater) i to napędzałoby w pewien sposób BC,DS,CC i inne eventy jak ludzie by wiedzieli, że z Chaos Cardów nie leciałby szajs tylko co jakiś czas coś dobrego co cieszy mordę. Drop exc ringów oraz pendantów z Deep Dungeon? - do tej pory nic nie leciało, a to jest oryginalnie w dropie jako exc. Zważywszy na to, że nie każdy będzie chciał wbijać Grand Resety na te Kolczyki. Nawet takie wylosowanie kolczyka z 2-3 opcjami wystarczą w PvP, chodź z drugiej strony zbyt dużo one nie dają, ale to zawsze coś. Co do kolczyków to % jaki się wbija często denerwuję niby tam piszę, że jest 60% na sukces, ale jak wejdzie to wejdzie na wyższy poziom, jak spali to zaniża się poziom trochę to bezsensu to wbijanie to w takim tempie jak tylko z goldów są exc ringii i penadnty to zrobienie tego graniczy z cudem i fartem. Proponuję dodać ringii i pendanty do dropu, zwiększyć procent tego wbijania kolczyków - tak naprawdę to pierdoła nawet by dać te 100% na sukces. Jeszcze edycje temu spotkałem się, że jak wbiłem swój kolczyk jakoś na +15 to automatycznie mi spadł do zera.
 6. Toreto

  Co zostalo zmienione? Jakie plany?

  Sety takie jak awake, blue eye też różnica od DK to 2k?
 7. Toreto

  Co zostalo zmienione? Jakie plany?

  Widziałem na jednym testowym koncie testbk były sety Leather, DK i Blue Eye czy w związku z tym będzie można kupić sobie seta słabszego, ale aż tak nie odstawać od Blue Eye-a? Brakuje na serwerze różnorodności w postaci innych setów cóż z tego, że każdy się ubiera w lepsze sety. Właśnie te stare są lepsze. Chyba, że to zmieniliście w ten sposób, że każdy set różni się tylko Defem, a nie tym ile ma przydzielony każdy set jakie ma dostawać obrażenia. Wszelkie dropajki, co można dostać z bossów będzie opisane na forum?
 8. Toreto

  Co zostalo zmienione? Jakie plany?

  Może też zwiększyć procent na wydropienie Lock Magic Bell oraz Condor Magic Bell i tak każdy dąży do wydropienia Conqueroorów lub zrobienia Wingów 4 lvla. Jakby się dało jeszcze tym tradować to byłoby spoko.
 9. Toreto

  Co zostalo zmienione? Jakie plany?

  Merchant Zyro teraz działa Quest, tylko coś nie tak gdy znajdziesz item potrzebny na ulepszenie depo to powtarzasz oddawanie itemu u typa i tak w kółko
 10. Toreto

  Co zostalo zmienione? Jakie plany?

  Jeszcze można by dodać na stronę do działu Download AntyLaga do Seasonu 14, wiem że zaraz wszyscy powiedzą, że nikomu nie tnie, ale są osoby którym bardzo tnie ta gra zwłaszcza w miejscach gdzie ktoś z kimś się bije lub jest CS. To samo jeśli chodzi o stronę główną lub discorda wszelkie dropajki, co leci z tego bossa, co leci z tego bossa, co ile jest boss powinno być to wypisane w jednym miejscu tak aby nowa osoba miała dostęp do informacji, jak i skąd chcecie brać nowych graczy ? Warto im przedstawić chociaż te najważniejsze rzeczy. Dziwicie się , że nie macie nowych graczy, starzy wiedzą co się respi z czego to leci, a nowy gracz z czego ma to wiedzieć?
 11. Toreto

  Co zostalo zmienione? Jakie plany?

  To nie retro. To tylko propozycja tak samo z Chaos Cardami. Drop event to tylo na retro :P
 12. Toreto

  Co zostalo zmienione? Jakie plany?

  Gold Medal
 13. Toreto

  Co zostalo zmienione? Jakie plany?

  Itemy nie exc, wingi small 1 lvl
 14. Toreto

  Co zostalo zmienione? Jakie plany?

  Losowo, ale możesz próbować i tak jak Morenka powyżej napisał z Ringa 40 lvl dać itemy z Silver Medala adekwatne, ale bez opcji od jola.
 15. Toreto

  Co zostalo zmienione? Jakie plany?

  Wingii wylecą tylko dla Ciebie, nie możesz ich włożyć do Depo ani tradować, możesz sprzedać jak czas ich się skończy za 1 zen
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.