Jump to content

Toreto

Gracze
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Toreto last won the day on December 21 2018

Toreto had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

1 Follower

About Toreto

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Toreto

  AntyLag S14

  Anty Lag na Season 14, co zmienia : - Ucina lub usuwa efekty skilli np. Chaotic, Power Slash, Combo - Zmniejsza efekty setów, map i nie których tekstur - Nie zamienia wszystkich skrzydeł, jedynie ucina efekty Wings of Conqueror Tutaj macie linka tego pliku przez jakie antywirusy została przepuszczona. Plik jest czysty bez wirusów > https://www.virustotal.com/gui/file/0834353127103816f67d3c0e0175c208239dcd19b8830e5962a38dfd9548ab7a/detection Plik wystarczy rozpakować i wkleić do Foldery z grą. Patch Anti-Lag MuOnline S14.rar
 2. Toreto

  Propozycje dotyczące zmian, maj 2019

  @Konfident YhY ^^ Piszcie dalej, że wy wiecie najlepiej ^^ @Majak Dawno tutaj nie grałeś, więc nie wiesz.
 3. Toreto

  Propozycje dotyczące zmian, maj 2019

  Przykład. Na poprzedniej edycji został zbanowany Morelka za haxowanie. Na tej edycji został odbanowany, dlaczego? Wpłacił sporą sumkę Administratorowi za odbanowanie... Po niedzielnym Csie naliczyłem tyle DC na moim Guild Masterze, bo uderzyłem SynaAlbiego, że to jest śmieszne. Dodam, że na tym serwerze dzieją się od x czasu dziwne rzeczy typu. Zaczyna się Castle Siege i w trakcie połowa gildii dostaje z niewiadomych przyczyn DC, natomiast druga strona z przeciwnej gildii nie miała nic udają, że nic się takiego nie dzieję. Dla nowego gracza który zaczyna tutaj grać stanowczo odradzam, chyba że chce przetestować możliwości Seasonu 14 to co innego. Pozdrawiam was ciule.
 4. Toreto

  Propozycje dotyczące zmian, maj 2019

  W tej sytuacji żeby ten serwer mógł w pełni dobrze funkcjonować to musiałby Pan Mądry Administrator walnąć całkowity reset serwera, wyzerować wszystko co było i ustawić na nowo. Obecnie przez x lat - x edycji przewinęło się tyle migracji na nowy Season, że te wszystkie ustawienia Strasznie się pojebały, łącznie z PvP, PvE i innymi rzeczami już nie wspomnę, że większość ze Starego Seasonu do Nowego to po prostu CTRL+C > CTRL+V. Najpierw Reset wszystkiego potem można coś myśleć nad tym co napisałem Ja, Gazowany, Ty i inni którzy kiedyś, kiedyś na tym forum się rozpisywało w kwestii zmian. Powrót do poprzedniej strony też byłby wskazany. Obecna strona bardzo ssie... Żeby tutaj wszystko działało jak należy bez owijania w bawełnę to w Pierwszej kolejności zmienić Administratora na bardziej słuchającego co ludzie oczekują i takiego któremu aż tak łakomy na kasę...
 5. Toreto

  PROBLEM Z LOGOWANIEM

  W kleincie z grą masz Folder o nazwie "Fonts" klikasz na to i na pliczek Arial instalujesz do gry,
 6. Toreto

  Bugi

  Musisz mieć 400 master
 7. Toreto

  Bugi

  Nie ma kołczana w Norii. Powinno się automatycznie nakładać na postać i dalej strzelać.
 8. Toreto

  Rune Wizzard w S14

  Właśnie najgorzej, że do niej nie ma nigdzie rozpiski co ma gdzie lecieć 👽
 9. Toreto

  Bugi

  Podchodzisz do Phantom Soldiera bierzesz od niego buffa i powiedzmy na 50 lvlu bierzesz od niego kilka questów. Otwierasz sobie T i klikasz "Give Up Quest", ale nie się nie dzieję. Klikasz tak inne nic się nie dzieję. Jedynie te z Quest Info da się poddawać.
 10. Toreto

  Rune Wizzard w S14

  A nie Ice Storm, Decay i Enchance działaja od 2 q questa i marlona na RW?
 11. Toreto

  Bugi

  - Elf nie strzela ze strzał jak się skończą, mimo, że mam w plecaku 20 paczek po 255 to nie zakłada kolejnej paczki. - Questa nie da się poddać, jak się weźmie od Phantom Soldiera.
 12. Toreto

  Rune Wizzard w S14

  No to tak : - Skille dla Rune Wizarda do Jakiegoś startowego Sklepu w Norii. - Set jeden czy dwa, powiedzmy Rune Pad, Sphinx,a do devias Rune Legendary. - Broń i tarcze też do tego sklepu w Norii. - Drop skilli w grze dla nowej postaci - Dodać do dropajek, Boków, Bossów exc oraz Socket itemy do dropu, bo pewnie nie lecą też. - Dodać Blue Eye itemy do Kubery do dropu - Obniżyć Poziom założenia itemów Broni Soul Moro oraz Blue Eye na 400 lvl - Podwyższyć Rune Wizardowi HP tak jak u innych postaci - Zmienić wartości setom Blue Eye na procentowe jak u wszystkich do tej pory zmienionych BA,DA,HA,Awake.
 13. Toreto

  Rune Wizzard w S14

  Wiesz może nie jest pododawany drop, skile, archangele itp itd. - Proste, co nie?
 14. Toreto

  Rune Wizzard w S14

  Tutaj masz zwykłego Posiona i Ice
 15. Toreto

  Propo co do s14 :)

  Co sugerujesz?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.