Jump to content
 • Announcements

jarzyn11

Gracze
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About jarzyn11

 • Rank
  Noob

Informacje o profilu

 • Płeć
  Not Telling
 • Skąd
  Polska
 • Nick
  Dexter
 1. Rasizm - LorD, Szef0

  Wycinek z pierwszego screenshot'a - może nie wymieniasz osób po imieniu, ale wg. mnie komplement to to nie jest, poza tym widać dokładnie, że rozmowa nie była na temat małp ani kangurów i to sam osobiście temu zaprzeczasz. Ostateczny wniosek pozostawiam administracji.
 2. Rasizm - LorD, Szef0

  Nie mogłem edytować. Skoro tak twierdzisz, że nie wiem kim jesteś to tak na marginesie powiem, że Ty także nie wiesz kim jestem ja oraz ludzie z którymi gram. A mimo wszystko w moim kierunku padają słowa "jebać pedała", a w kierunki innych graczy "brudas, ścierwo" Podsumowując ostatnią wypowiedź napisaną przez gracza Szef0 Art. 190 KK stanowi: § 1."Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego."
 3. Rasizm - LorD, Szef0

  Ostatnia moja wypowiedź w rozmowie z Tobą. 1. Czy napisałbym na chacie gens V żeby przekazać item "małpie lub kangurowi" ? Jak dla mnie Twoja odzywka była jasno i celowo skierowana w kierunku innych ludzi. 2. Nie pisałem do was, pisałem do swojego znajomego z innej gildii, więc nie rozumiem po co w ogóle zaczynacie takie rozmowy.
 4. Rasizm - LorD, Szef0

  Na pierwszym ScreenShocie: "Ale to polak a nie kitajec" Poza tym przytakujesz na obrazy gracza Szef0 BTW: ciąg dalszy.
 5. Rasizm - LorD, Szef0

  Oskarżeni: LorD, Szef0 Poszkodowani: Gildie VNRoyal oraz Generous Powód: Obraza, Rasizm
 6. Obraza - Morderca

  Poszkodowany: Dexter Oskarżony: Morderca Powód: Obraza
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.