Jump to content

Tinishai

Gracze
 • Content count

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Tinishai last won the day on December 12 2017

Tinishai had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About Tinishai

 • Rank
  Noob

Informacje o profilu

 • Płeć
  Male
 • Skąd
  Warszawa
 • Nick
  Tinishai

Recent Profile Visitors

214 profile views
 1. Pentagramy

  Nie słyszałem o takim errtelu, jest errtel of blessing,anger,intergrity,divinity i radiance. Prawdopodobnie chodzi o radiance a nie gale.
 2. Pentagramy

  Ja pamiętam, że zapychałem plecak i te errtele mi wpadały w inventory pod K jak nacisnąłeś i średnio na 20 errtelów było już kilka divinity. Możliwe, że to był zwykły przypadek, ale spróbować nie zaszkodzi Pamiętaj, że nie musisz zbierać mithrilów konkretnego żywiołu , bo w barze masz item do zmiany żywiołu co powinno przyspieszyć tworzenie Errteli Co do podbijania(rank up) wystarczy wbić errtel na +7 nie trzeba na +10, możesz później dobić jak już się zdecydujesz, że odpowiadają Ci opcje. Jak wrzucasz to errtel po lewej stronie zostaje ulepszony a po prawej znika.
 3. Golden Hellmain znikł

  Najlepiej na crywolf rzucać
 4. Liczymy do miliona

  10455
 5. Turniej PVP! Zapisy!

  TinishaiGL
 6. Nowa edycja! Propozycje, pomysly itp.

  Kiedyś w bc można było dostać chaos cards Można wrócić do tego(chaos cards,kluczyki do skrzynek). Chyba, że drop z boxów będzie inny. Po osłabieniu holy acc seta przy obecnym stanie raczej będą tam pustki.
 7. Nowa edycja! Propozycje, pomysly itp.

  Jestem jak najbardziej za! Ewentualnie(to łączy się z wywaleniem suba nonpvp) dać arenke nonpvp ze średnimi spotami(dajmy na to, że najlepsze mobki są z aidy) lub mniejszą liczbą mobów na spocie, żeby pogodzić graczy, którzy "boją się" pvp.
 8. Wings lv 3

  to nie ma nic do rzeczy akurat xD To dotyczy w4 akurat btw ^^
 9. Nowa edycja! Propozycje, pomysly itp.

  http://www.fanpagekarma.com/facebook-promotion wklejasz link do posta i losuje Ci 3 komentarze: osoba która tylko skomentowała, osoba z największą liczbą "lajków" pod postem oraz osoba która skomentowała i polubiła post Co do ankiet nie mam pewności czy ma sens, ale chyba dużo nie ryzykujesz robiąc ją Zawsze możesz ukryć wyniki i zachować dla siebie
 10. Nowa edycja! Propozycje, pomysly itp.

  Proponuję każdą sensowniejszą propozycję, a przede wszystkim ta która może wiele zmienić umieścić w ankietach. Wynik tej ankiety ma tylko pomóc, nawet jeśli 100% będzie za wprowadzeniem, nie oznacza to, że musisz to wprowadzić, ale z pewnością da to jakiś obraz czego oczekują gracze. P.S. Warto też wykorzystać zasięg facebooka, macie stronę, ale posty to w 50% ogłoszenie nowego serwera, ciekawsze prowadzenie fanpage'a będzie dobrą reklamą.
 11. Nowa edycja! Propozycje, pomysly itp.

  Pomysł okej z tymi wingami, jeśli byłby to jedyny sposób na ich zdobycie. W obecnej chwili szybciej i pewniej jest wbicie tych 5GR.
 12. Nowa edycja! Propozycje, pomysly itp.

  Ułatwianie graczom gry powoduję, że po prostu się nudzimy. Coś jest nie tak jeśli ludzie składają socket sety nie piorąc ani jednego seeda i podobnie - wbijają ddi nie dropiąc ani jednego gema( i nie, nie chodzi o to, że kupili). Ja z kart pierwszego dnia miałem już fenka i około 50 johów, przy czym nawet nie ustałbym na kanturu ze swoimi statystykami ^^. To wiadome, że ułatwiając grę w takim stopniu część graczy nie będzie miała co robić po 2 tygodniach, a co dopiero o handlu i offtrade(w tym sezonie na ferei offtrade to tragedia - max 10 osób) Zabijanie bossów powinno być optymalnie nagradzane (może więcej itemów dropie w zależności od ilości graczy w party przy zabiciu bossa?). P.S. "Złoty fenrir(...) jest unikatowym zwierzakiem na naszym serwerze". Chciałbym, żeby tak było Taka dygresja na koniec
 13. Nowa edycja! Propozycje, pomysly itp.

  Mój pomysł jest taki aby poprawić rolę statystyk i rozdawania punktów tzn. maksymalną liczbę punktów do rozdania dajmy np. 80000(zaznaczam przykładowo!) co oznacza, że pomimo maksymalnych statystyk 32767 nie będzie możliwe uzyskanie ich wszędzie - każdy punkt będzie musiał być odpowiednio rozdany. W ten sposób będziemy mogli zobaczyć np. elfów pod buffy i elfów pod pvp. Odpowiednia wiedza w rozdawaniu drzewka i punktów będzie nagradzana!
 14. cant open event box

  Problem jest tylko u lancerki z tymi boxami. Tylko u niej jest taki komunikat. Reszta ok. Pytałem ludzi, którzy grają lancerką. Ten sam problem mają
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.