Jump to content

Hultaj

POMOCNIK
 • Content count

  70
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

Hultaj last won the day on October 6

Hultaj had the most liked content!

Community Reputation

12 Good

About Hultaj

 • Rank
  Elite Newbie

Informacje o profilu

 • Płeć
  Male
 • Skąd
  Gdzieś
 • Nick
  Jakiś

Recent Profile Visitors

339 profile views
 1. Wycena Setu Heras (Anc)

  Tylko z dropu.
 2. Ten z x-shopu to jest exc. Jego nie da się przerobić z darkangela na holyangel. Ten poradnik dotyczy setów ancientowych co z resztą widać po opcjach na screenach.
 3. Liczymy do miliona

  10431
 4. Nowa edycja! Propozycje, pomysly itp.

  Było minęło. Teraz weź to wszystko odkop.
 5. Elemental Capsule.

  You can create elemental capsule in game. Look for this link :
 6. Nowa edycja! Propozycje, pomysly itp.

  Nie zastanawialiście się np. Co dodać takiego do eventów takich jak BC,DS,CC,Imperial Guardian(Varka),Ilusion Temple? Może wypada te eventy jakoś ożywić dodając do nich jakieś nagrody w postaci ileś tam % szansy na dostanie za BC paczki kamieni/Jewela/Piorka. Może jakieś eventy w środku tygodnia powiedzmy w środę o 20 robione przez Admina/GM, ale nie coś w stylu wyścig na torze, ale coś takiego gdzie ludzie by wiedzieli, że to będzie na pewno o tej godzinie w ten dzień oraz będzie warto wziąść w tym udział, bo dostaję się naprawdę dobre nagrody.
 7. Nowa edycja! Propozycje, pomysly itp.

  - Jeśli już to jeszcze wyrzucić arenę, a zamiast tego zwiększyć spoty, może wkońcu Vulcanus do czegoś będzie przydatny. - Najlepiej jeszcze itemy w WebShopie do +11+3 opcje max, nowe itemy typu BA,DA,HA nawet nie dawać ich nigdzie, jak ktoś chce to niech sobie wydropi, proste? Moim zdaniem zwiększy się rynek itemami nawet tych exc typu+zen+dsr lub +dd+hp/ref. Ograniczyć drop Socketów, żeby nie leciały tylko i wyłącznie ze spotów 4-5 Socket. Niech lecą tylko z bossów te 4-5. - Ograniczenie Wingów 4 lvl - najlepiej jakby dropiły tylko i wyłącznie z Titan Angerów albo jakiś nieiwleki % na wydropienie z Balgassa lub eventów organizowanych przez Gmów. Te bonusy GR typu wingii 4 lvl, sety+15+fo wyje.... Zostawić może za 1 GR pentagram i 10 GR Fenka złotego
 8. Wings lv 3

  Może zobaczymy u mnie czy mogę je założyć? Jesteś teraz w grze? Mój nick na Ferei to Lifik
 9. Wings lv 3

  Może zobaczymy u mnie czy je założę, ok? Jak ich nie założę to rzeczywiście można tu już mówić o bugu. Chodź jak dla mnie to obojętnie jakich byś nie miał wingów to byś je założył, oczywiście na swoją klasę. A możesz jeszcze raz dokładnie przybliżyć których wingów nie możesz założyć na SMa?
 10. Nowa edycja! Propozycje, pomysly itp.

  Były propozycje z tym, ale jak wiadomo S6EP3 wiążę się z haxami...
 11. Nowa edycja! Propozycje, pomysly itp.

  Powiem ci rozpisałeś się, kiedyś dużo pisałem aby coś tu wskórać, ale za każdym razem albo olewka lub część z pomysłów które miałem zaczęły mieć sens od poprzedniej edycji... Powiem ci, że jak dla mnie pomysł trafiony. Mogłaby być środa lub czwartek, nawet przed CSem Arca War. Nie przekonasz Glorego o zmianę Seasonu za żadne kwiatki, będzie klepany ten sam Season taki jaki jest obecnie. Jak Wingii 4 lvl będzie można dostać tylko z dropienia Titan Angerów lub z eventów to jeszcze ujdzie, chyba, że je wywalić - jak dla mnie ciągłe patrzenie na te wingii sprawiało u mnie obrzydzenie... Złoty Fenrir teraz obecnie można go zdobyć po przez wykopanie w Pandora evencie, przydałoby się też wygrać go np. w Ilusion Temple, może ktoś by tam chodził wkońcu... Pentagram obecnie służy ci tylko do szybszego zbijania SD lub wolniej, ale to jeden h.... oraz żeby szybciej zabijać Bossy nic więcej. Dodatek* Pamiętam. Teraz na tych nowszych tak to skopali, że szkoda gadać, chyba, że magiczne rączki Glorego coś tu jeszcze zmienią, aby to działało... Kiedyś pisałem o ograniczeniu Web Shopa do itemów +11 + 3 opcje. Nie przyjęło się. Tylko co wtedy z setami BA,DA,HA? Powiem ci byłby tu sens. Zmniejszenie dropu kamieni oraz pralka te 90% przy Vipie, jak kiedyś... Może online byłoby większe. Po coś te koniczynki i talismany byłyby używane. Może 50-100 expa przy wbijaniu drzewka? Ktoś tam wcześniej pisał o zmniejszeniu pkt za Mlvl. Do tych 400 mlvli to leci jak krew z nosa. Przynajmniej te 300-330 mlvli bybyło oraz moduł na stronie, gdzie możesz wybrać które drzewko chcesz mieć pod Defense czy pod Dmg. Jak już Socket ma być lepszy od exc to niech już będzie. Przynajmniej te inne exc jak DK,BA,DA,HA powinny być na równi nie byłoby tyle krzyku. Jakby było 100 rr to 4/5 pkt za lvl musiałoby być, piszę tu łącznie z marlonem. Nie wiem czy w tej kwestii z expem wypada coś tu ruszać, czy lepiej aż tak nie grzebać.
 12. Nowa edycja! Propozycje, pomysly itp.

  Wszystko ładnie pięknie, ale powiem ci tylko raz i ostatni. Użyjesz auto combo w mojej obecności to zglosze to i zostaniesz ukarany. Nienawidzę iść na łatwiznę, a takie pyszałki i gogusie którzy myślą, że są panami, bo mają lepsze itemy i są ponad stan kastruje. PaYoura zostaw w spokoju, naucz się ręcznie robić combo, a nie używać programów do pomocy. W ten sposób bardziej dostaniesz guza ode mnie niż uznanie. Pozdrawiam Xardas.
 13. Errtel of Radiance.

  Errtel of Radiance drop from Elemental Capsule only right now, but i think at the moment is off.
 14. Nowa edycja! Propozycje, pomysly itp.

  Chyba koledze coś odbiło od czasu kiedy Ciebie tutaj nie było. Szczypiesz każdego i obrażasz nawet nie wiedząc co piszesz, nawet mylisz osoby na Forum to już fakt to już jest przepaść jak stoczyłeś się na dno... Poza tym konto o nicku "ssss" stworzyłem wczoraj w celach testowych czy można założyć konto bez aktywacji Administratora. Można. Obecnie gram na 1 koncie i tylko przebywam na PvP, więc nie rozumiem twojego oburzenia? Przeczytaj posta o nicku "ssss", a się dowiesz małe co nie co.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.