Jump to content

Atha

Gracze
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Atha

 • Rank
  Noob

Informacje o profilu

 • Płeć
  Female
 • Skąd
  Lublin
 • Nick
  Atha

Kontakt

 • GG
  4817968
 1. Jajka eventowe

  Mam pytanie/propozycję odnośnie eventowych jajek. Czy istnieje możliwość przywrócenia sposobu ich otwierania z poprzednich edycji tj. dropania na ziemię? Plecak eventowy szybko się zapełnia i nie zawsze istnieje możliwość zachowania kwadratu 4x4 w plecaku eventowym, co uniemożliwia ich otworzenie. Znacznie ułatwiło by to grę.
 2. Poszukuje Filmow (wszystko w temacie)

  To i ja dodam filmik wczoraj obejrzany: http://www.filmweb.pl/film/Inferno-2016-689459
 3. Ancient Statue

  Wczoraj robiłam ten quest u Zyro na Low i po fakt, kilkunastu chwilach statua dropła, z cloth idzie o wiele szybciej
 4. Przedłużenie edycji serwera

  Ta edycja Medium rzeczywiście trwa znacznie dłużej niż wcześniejsze i nadal są ciągle nowe osoby, które zaczynają grę, jest również grupa "starych graczy", którzy są on line bardzo często. Medium stracił sporo graczy po uruchomieniu Low, ale są tacy, którzy pomimo gry na Low zaglądają na Medium. Serwer troszkę wymarł, ale jest guild , która jest aktywna na serverze i coś robi, nawet jeżeli nie walczy na cs. Może dajmy szansę jeszcze Medium w obecnym kształcie, bo patrząc z perspektywy kilku wcześniejszych edycji, zmiany jakie są wprowadzane ograniczają się prawie tylko do wyczyszczenia kont (wyjątek stanowi ta edycji, gdy wprowadzono nowy sezon i nową postać). Co do pogłosek o ress acc to rzeczywiście są osoby, które wpadają na server tylko po to aby się zapytać "Kiedy ress acc" , wtedy mi osobiście odechciewa się totalnie grać, bo po co...? Jeżeli pogłoski o nowej edycji potwierdzone zostają przez administrację, że planowane jest zakończenie edycji to nic dziwnego, ze wiele osób rezygnuje z gry. Jest to okres ferii, może liczba osób on line wzrośnie ?
 5. Evomon

  Nagrody tzn. boxy za Evomon nie wskakuja do depo czy inventory postaci., tylko do inv od eventów, tam, gdzie gromadzisz jajka, karty i te części od evomon. Może tam masz pełno?
 6. Achievements

  Mam pytanie: Kiedy można się spodziewać update strony, tak, żeby Achievements dla grow lancerki otwierało się poprawnie?
 7. Achievements

  Mam na koncie 3 postacie, którymi gram. W przypadku dwóch Achievements otwiera mi się poprawnie. Trzecią postacią zaczęłam grać niedawno i gdy nabiłam ponad 5 resów, okno Achievements powinno mi się odblokować. Tak się nie stało. Mam czyste okno, bez opcji. Proszę o pomoc.
 8. Od czego zależy limit wejść na eventy? Raz jest to 4 a raz 12 wejść na dzień.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.