Jump to content

Legenda.

Gracze
 • Content count

  91
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Legenda. last won the day on May 10 2015

Legenda. had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

About Legenda.

 • Rank
  Elite Newbie

Informacje o profilu

 • Płeć
  Male
 • Skąd
  Nibylandia
 • Nick
  Legenda

Recent Profile Visitors

1,086 profile views
 1. Trening i suplementacja

  Wszystko co potrzebujesz jest tutaj, https://www.reddit.com/r/Fitness/wiki/getting_started Po angielsku, wiec potrzebujessz mozna przetlumaczyc poprzez google.
 2. Pentagram 5th slot.

  Yeah it was a cool thing.
 3. Pentagram 5th slot.

  It's locked coz it was 2 strong.
 4. Wcoin za Res - GR

  Witam, otóż obecnie jak robi się resa na stronce to dostaje sie dodatkowe 5 Wcoin. Proponuje by dodać taki dodoatek który by oddawał* wcoiny za resy zrobione w grze, podczas GR. Równanie: ( 60 - [Resy na stronce przy obecnym GR] ) * 5 - I tą wartość oddała* graczowi w formie Wcoin. Resy na stronce przy obecnym GR = 0 - To by resetowało zmienną z równania powyżej podczas robienia gr, więc przy każdym nowym GR wartość była by 0. W sumie nie ma nic skomplikowanego w wprowadzeniu tego pomysłu, a było by to całkiem uczciwe wyrównanie i oszczędziło czas tym którym nie chce się relogować i dostałoby się te zwroty automatycznie podczas GR.
 5. Master level

  Co jest nie tak z tym? Master Level powinien lecieć wolno i kto chce to ewentualnie wbije i będzie miał ta mała przewagę na cs
 6. Nowa Edycja SXII - konfiguracja !

  Link do download prowadzi do: ERROR: This module has been disabled by the Administrator.
 7. BUG Serwer

  Bug jest znany pewnie większości osób na serwerze a takze jest prawdopodobnie znany administracji lecz wciąż występuje. Problem polega na skillu Fire Slash, gdy MG używa tego skilla na BM który używa TS, dmg z tego FS kompletnie nie wchodzi, w cale. Proszę o ile to możliwe o poprawienie tego buga.
 8. Błąd z drzewkiem BM

  Niestety jest to zablokowane, i owszem każdy to ma. Co do czego to tych poprawek niewiadomo kiedy się spodziewać więc można i równie dobrze traktować jakbytego tu i nie było. BM i tak jest tutaj najsilniejszą postacią na PvP więc nie masz co się martwić.
 9. [Guide] Pandora Pick

  % nieadekwtny do ceny :x.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.