Jump to content

Cann69

Gracze
 • Content Count

  254
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Posts posted by Cann69


 1. Dobry,

  Nie będę się tu zbytnio rozpisywał bo na poprzedniej edycji nawet nie grałem, ale w sumie ten serwer od kilku edycji praktycznie się nie zmienił. Tak więc ode mnie trzy uwagi:

  1. Chciałbym zadać jedno pytanie, kiedy ostatnio był jakiś event zrobiony przed administracje serwera? Przypomnijmy sobie edycje które były kilka lat temu, co tydzień była licytacja gdzie do wygrania był item fo/socket item. Wycinanka = kredyty, raz na edycje event odpicuj i wiele innych eventów typu "przynieś coś, "znajdź mnie" itp. itd.

  Jak nowy gracz postrzega ten serwer nawet po tygodniu gry gdy nawet nie zobaczy na oczy jakiegoś GMa, a nie mówiąc już o evencie z ich strony? Bo jak dla mnie to zwykłe olewanie serwera poprzez administracje.

  Rozumiem, że na tych sezonach mamy wiele możliwości zdobycia itemów itp. z eventów dostępnych poprzez grę, ale jak dla mnie takie eventy organizowane poprzez administracje są w pewnym stopniu także rywalizacją pomiędzy graczami, a niekiedy guildiami.

  Jak dla mnie na tym serwerze powinno być przynajmniej 4-5 GMów żeby przynajmniej któryś z nich raz dziennie pojawił się na serwerze, a już na pewno w pierwszych dniach od startu edycji, gdzie zrobienie eventu o wingi 3lvl, jakiejś broni, ringa, fenrira, a nawet itemu fo czy socket wbitego (Glory, przez to nie zbiedniejesz) itp. na pewno urozmaici rozgrywkę.

   

  2. Mówicie o CSie co 3 dni, jak dla mnie jeżeli chcecie wprowadzić więcej CSów w ciągu tygodnia to tylko i wyłącznie w środę oraz NIEDZIELE (nie pisz mi tu Glory, że to niemozliwe do ustawienia, wystarczy żebyś to ręcznie ustawiał, w końcu raz na dzień chyba dasz radę poświecić swoje 15minut*). Główny  argument? Nie wyobrażam sobie WoGa bez CSa w niedziele, w tym dniu większość ma wolne, jest największa frekwencja.

   

  3. Ostatnia sprawa najmniej istotna, ktoś tu wspomniał, żeby podkręcić goldy. Jak dla mnie przy takim expie i takich ustawieniach praktycznie nigdy nie zebrałem jakiegoś seta exc. Jak dla mnie na takim typu serwerze takie "śmieci" bo tak to możemy nazwać przy takich ustawieniach powinny zapychać depozyty, ja np. grając BMem musiałem wbijać około 30rr żeby w miarę zabijać goldy, tylko w jakim celu? (oprócz gdy chciałbym wbijać socket). Dobra bo się pogubiłem, chodzi mi o to, że większość ludzi lata w zwykłych itemach podniesionych z ziemi, a za chwilę rusza donate i są ubrani.

  Podsumowując, podkręcenie goldów jak dla mnie głupota, a nawet pokusiłbym się o osłabienie ich.

  • Like 3

 2. bo to ze kładą takiego bm jak sebus czy ty to w żadnym wypadku nie ma nic wspólnego ze słabym balansem tej postaci.

   

  Soxer, chetnie Ci dam passy na mojego BM jezeli BM nie jest slaby. BM ssie strasznie. Nawet z tarcza masz marne szanse zeby wygrac duel czy pvp z Sumka, DL, RF, SM.


 3. Jaka fotka taki specjalista. Może wyjaśnij po co testy skoro i tak nic nie da się zmienić. Bardzo się mylisz i chyba zawsze tylko grałeś - nic z prowadzeniem serwa nie miałeś do czynienia. Nic nie da się zrobić a to ci nawet Glory napisze!!! Że jak sięznajdzie złośliwa "bestia" to i z daleka wejdzie i all pozmienia mimo że wg Ciebie nic się nie da zmienić :) Nie masz pojęcia ani wejścia tam gdzie włazi Glory. Tam takich nobkow raczej się nie wpuszcza. Za "cienki bolek" jesteś żeby tu się wypowiadać. Może nie zauważyłeś ale ja doceniam Glorego tylko szkoda mi jego czasu (bo jak widzę raczej na serwie nie zarabia a może powinien !!!) poświęca swój wolny czas najczęściej w soboty lub niedziele i to trzeba docenić. Ciesz się super specjalisto od plików MU że ja mogę jeszcze około pól roku tylko mu współczuć  i radzić a nie pomagać, a bardzo bym chciał i nawet myślę, że lepszy bym był niż te "niby testy"

  PS

  Takie dziadki jak ja czasem co nieco wiedza o MU

   

  Sama prawda o Dudim. Pjona Abnegat, ustawimy się na jakieś jaranie w sobote !

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.