Jump to content

Cann69

Gracze
 • Content Count

  254
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Everything posted by Cann69

 1. Cann69

  Co zostalo zmienione? Jakie plany?

  Dobry, Nie będę się tu zbytnio rozpisywał bo na poprzedniej edycji nawet nie grałem, ale w sumie ten serwer od kilku edycji praktycznie się nie zmienił. Tak więc ode mnie trzy uwagi: 1. Chciałbym zadać jedno pytanie, kiedy ostatnio był jakiś event zrobiony przed administracje serwera? Przypomnijmy sobie edycje które były kilka lat temu, co tydzień była licytacja gdzie do wygrania był item fo/socket item. Wycinanka = kredyty, raz na edycje event odpicuj i wiele innych eventów typu "przynieś coś, "znajdź mnie" itp. itd. Jak nowy gracz postrzega ten serwer nawet po tygodniu gry gdy nawet nie zobaczy na oczy jakiegoś GMa, a nie mówiąc już o evencie z ich strony? Bo jak dla mnie to zwykłe olewanie serwera poprzez administracje. Rozumiem, że na tych sezonach mamy wiele możliwości zdobycia itemów itp. z eventów dostępnych poprzez grę, ale jak dla mnie takie eventy organizowane poprzez administracje są w pewnym stopniu także rywalizacją pomiędzy graczami, a niekiedy guildiami. Jak dla mnie na tym serwerze powinno być przynajmniej 4-5 GMów żeby przynajmniej któryś z nich raz dziennie pojawił się na serwerze, a już na pewno w pierwszych dniach od startu edycji, gdzie zrobienie eventu o wingi 3lvl, jakiejś broni, ringa, fenrira, a nawet itemu fo czy socket wbitego (Glory, przez to nie zbiedniejesz) itp. na pewno urozmaici rozgrywkę. 2. Mówicie o CSie co 3 dni, jak dla mnie jeżeli chcecie wprowadzić więcej CSów w ciągu tygodnia to tylko i wyłącznie w środę oraz NIEDZIELE (nie pisz mi tu Glory, że to niemozliwe do ustawienia, wystarczy żebyś to ręcznie ustawiał, w końcu raz na dzień chyba dasz radę poświecić swoje 15minut*). Główny argument? Nie wyobrażam sobie WoGa bez CSa w niedziele, w tym dniu większość ma wolne, jest największa frekwencja. 3. Ostatnia sprawa najmniej istotna, ktoś tu wspomniał, żeby podkręcić goldy. Jak dla mnie przy takim expie i takich ustawieniach praktycznie nigdy nie zebrałem jakiegoś seta exc. Jak dla mnie na takim typu serwerze takie "śmieci" bo tak to możemy nazwać przy takich ustawieniach powinny zapychać depozyty, ja np. grając BMem musiałem wbijać około 30rr żeby w miarę zabijać goldy, tylko w jakim celu? (oprócz gdy chciałbym wbijać socket). Dobra bo się pogubiłem, chodzi mi o to, że większość ludzi lata w zwykłych itemach podniesionych z ziemi, a za chwilę rusza donate i są ubrani. Podsumowując, podkręcenie goldów jak dla mnie głupota, a nawet pokusiłbym się o osłabienie ich.
 2. Cann69

  Propozycje na nową edycję*

  Czytanie ze zrozumieniem szwankuje chyba
 3. Cann69

  Poszukuje !!!

  Tak jak Deczu napisal, ogolnie "przelecialem" kilka stron z filmikami, ale i tak w sumie wracalem do cda czy zalukaj bo sa darmowe i wiekszosc filmow tam znajdziesz.
 4. Cann69

  Summonerka

  Zgadzam sie z Toba xD
 5. Cann69

  Summonerka

  Ja to bym pyknal test CSa jeszcze...
 6. Cann69

  Tolerancja

  Lesbijki sa fajne :/
 7. Cann69

  Gracz wciąż ucieka z duel-a

  Ja tu wszedlem zeby pisac o umiejetnosciach graczy. Po prostu stwierdzam, ze BM to kupa.
 8. Cann69

  Gracz wciąż ucieka z duel-a

  Soxer, chetnie Ci dam passy na mojego BM jezeli BM nie jest slaby. BM ssie strasznie. Nawet z tarcza masz marne szanse zeby wygrac duel czy pvp z Sumka, DL, RF, SM.
 9. Cann69

  Ta edycja

  Zbanujcie to blagam.
 10. Cann69

  Ta edycja

 11. Cann69

  Ta edycja

  Dudi zazdro, że typ ogarnia lepiej pliki i kodowanie od niego omg
 12. Cann69

  Ta edycja

  Pierwszy raz jak poczytalem na serwerze tego typa to myslalem, ze troll, ale jednak tacy ludzie istnieja
 13. Cann69

  Ta edycja

  Sama prawda o Dudim. Pjona Abnegat, ustawimy się na jakieś jaranie w sobote !
 14. Cann69

  Ta edycja

  AHA.
 15. Cann69

  Ta edycja

 16. Cann69

  Ta edycja

  Wizzy: Dudi ban.
 17. Cann69

  Ta edycja

  Dudi gimbusie nie kozacz tu.
 18. Cann69

  Skojarzenia

  Pjeniondze
 19. Cann69

  Skojarzenia

  Wino
 20. Cann69

  Skojarzenia

  Psychika
 21. Cann69

  Skojarzenia

  Gruby
 22. Cann69

  Oceniamy Muzyke !

  1/10 (Sraka)
 23. Cann69

  Ot tO :) znajdz podobne :)

  SedeS xD Co wygrałem?!
 24. Cann69

  Liczymy do miliona

  9222
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.