Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content since 06/13/2018 in all areas

 1. 2 points
  Poszkodowany: Engineer (ale w tym przypadku raczej nie trzeba podawać )Oskarżony: AverixPowód Skargi: używanie obraźliwej komendy "hustle"Screen Shot'y: 1. https://zapodaj.net/8287ecfb31ec8.jpg.html 2. https://zapodaj.net/b49de83c97069.jpg.html Chyba nie podobał mu się wynik duelu :/
 2. 1 point
  tutaj normalnie az ja warna zaliczce , http://medium.warofglory.pl/rules ja tu hustle nie widze po 2 za takie cos nie ma bana ani warna to sa cmd akcepotowana przez webzen takze nie przesadzajmy , Trzy, tak na szybko szukam ale nie widze tego pkt 15 za uzywanie , (moze nie widze sorry) jezeli edit ban Cztery, quzwa serio takie ss wstawiacie ? zastanowcie sie troche BB (u mnie dostal bys 24h za glupkowate skragi)
 3. 1 point
  xd i to wszystko tłumaczy:))
 4. 1 point
 5. 1 point
  Uważam że na podstawie ss'a nikt nie jest w stanie stwierdzić do kogo skierowana była ta straszna komenda. Powiem tylko że była skierowana do członka gildi Dreamers z którym pozwalamy sobie na takie uprzejmości. Na marginesie duel był później niż ss z komenda. Skarga wyrzucona chyba tylko po to zeby się dowartosciowac (jedynym z dwóch, bo z pierwszego się uciekło) szczęśliwie wygranym duelem po wycieraniu ringu w lorce swoją postacią.
 6. 1 point
  Nie można po prostu wyłączyć tej komendy jeśli jest obraźliwa??? xD
 7. 0 points
  Ladnie piszesz te kropki i wgl, ale po "gildi" widac z kim ma się do czynienia przegrales i tyle, nawet chcialem ci rewanz dac, ale sie baleś ojjj dzisiaj tez uciekniesz ?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.