Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/17/2019 in Posts

 1. 3 points
  Dobry, Nie będę się tu zbytnio rozpisywał bo na poprzedniej edycji nawet nie grałem, ale w sumie ten serwer od kilku edycji praktycznie się nie zmienił. Tak więc ode mnie trzy uwagi: 1. Chciałbym zadać jedno pytanie, kiedy ostatnio był jakiś event zrobiony przed administracje serwera? Przypomnijmy sobie edycje które były kilka lat temu, co tydzień była licytacja gdzie do wygrania był item fo/socket item. Wycinanka = kredyty, raz na edycje event odpicuj i wiele innych eventów typu "przynieś coś, "znajdź mnie" itp. itd. Jak nowy gracz postrzega ten serwer nawet po tygodniu gry gdy nawet nie zobaczy na oczy jakiegoś GMa, a nie mówiąc już o evencie z ich strony? Bo jak dla mnie to zwykłe olewanie serwera poprzez administracje. Rozumiem, że na tych sezonach mamy wiele możliwości zdobycia itemów itp. z eventów dostępnych poprzez grę, ale jak dla mnie takie eventy organizowane poprzez administracje są w pewnym stopniu także rywalizacją pomiędzy graczami, a niekiedy guildiami. Jak dla mnie na tym serwerze powinno być przynajmniej 4-5 GMów żeby przynajmniej któryś z nich raz dziennie pojawił się na serwerze, a już na pewno w pierwszych dniach od startu edycji, gdzie zrobienie eventu o wingi 3lvl, jakiejś broni, ringa, fenrira, a nawet itemu fo czy socket wbitego (Glory, przez to nie zbiedniejesz) itp. na pewno urozmaici rozgrywkę. 2. Mówicie o CSie co 3 dni, jak dla mnie jeżeli chcecie wprowadzić więcej CSów w ciągu tygodnia to tylko i wyłącznie w środę oraz NIEDZIELE (nie pisz mi tu Glory, że to niemozliwe do ustawienia, wystarczy żebyś to ręcznie ustawiał, w końcu raz na dzień chyba dasz radę poświecić swoje 15minut*). Główny argument? Nie wyobrażam sobie WoGa bez CSa w niedziele, w tym dniu większość ma wolne, jest największa frekwencja. 3. Ostatnia sprawa najmniej istotna, ktoś tu wspomniał, żeby podkręcić goldy. Jak dla mnie przy takim expie i takich ustawieniach praktycznie nigdy nie zebrałem jakiegoś seta exc. Jak dla mnie na takim typu serwerze takie "śmieci" bo tak to możemy nazwać przy takich ustawieniach powinny zapychać depozyty, ja np. grając BMem musiałem wbijać około 30rr żeby w miarę zabijać goldy, tylko w jakim celu? (oprócz gdy chciałbym wbijać socket). Dobra bo się pogubiłem, chodzi mi o to, że większość ludzi lata w zwykłych itemach podniesionych z ziemi, a za chwilę rusza donate i są ubrani. Podsumowując, podkręcenie goldów jak dla mnie głupota, a nawet pokusiłbym się o osłabienie ich.
 2. 2 points
  wywalić donate tylko grind!!
 3. 2 points
  Ja bym wywalił 1gr= redu. To właśnie przez to że tak ciężko było je uzbierać edycja trwała miesiąc a nie dwa tygodnie.
 4. 1 point
  No solo nie ale jak sie doda tam jakis konkretny drop to zaczna sie poszukiwania party . Cos bedzie sie działo
 5. 1 point
  No, dopp kiedys był spoko jak mozna bylo solo robic Fajnie byłoby posmigać
 6. 1 point
  Nie bedzie juz wcoinow za resy, macie dodatkowe punkty za GR, oraz 2x wiecej pkt i o 33% czesciej goblin pointy.
 7. 1 point
  Znalazlem taki krytyczny bug ze jak ktos by mi to zglosil to by dostal socka jak nic, a moze cos wiecej Sprawdzcie nowe kamienie w xshopie ;d dodaje po 255 paczke zamiast jednego Naprawione, przedudowany xshop, wings angel and devil od 1 lvl, wlaczone trade, personal shop i wh dla Lock Magic Bell i Condor Magic Bell.
 8. 1 point
 9. 1 point
  Tak bedzie jutro rozpisany caly bonus gr system i bedzie tam golden fenrir.
 10. 1 point
  Jest na to proste rozwiazanie: Charytatywnie nikt nie będzie chciał się angażować, trzeba określić jakieś "wypłaty" dla GMow w postaci crd (nie wiem, jednorazowo na edycje wieksza ilosc crd czy co tydzien po trochu) Bierzesz 3 osoby, każdemu przydzielasz zadania (eventy, forum, komunikacja z graczem, pomoc itp itd) i na podstawie tej pracy każdego rozliczasz. Kto sie nie angażuje ten nic nie dostanie i tyle.
 11. 1 point
  Nie ma tego event dropu na tym sezonie, to bylo na retro. Nie posiadam antylaga, dropy wypisze jak juz skoncze wszystko bo teraz to troche bez sensu. Dodalem kunduna na koniec DS, oraz dodalem drop od 4-7 DS i dziala 😛 https://prntscr.com/nuu4i2 Wylapalem ze do kunduna musze dolozyc itemki dla GL i RW 😛 Tak samo nie dropia itemy na bc, procz zapek, kamieni, zen, ale to nie wiem czy poprawiac bo jak dodam zwykle zlaguje event.
 12. 1 point
  co do tych ringow to bron moze leciec taka jak z medali byle bez opcji bo sie zaraz zacznie farma wingow 1lvla
 13. 1 point
  Wingii wylecą tylko dla Ciebie, nie możesz ich włożyć do Depo ani tradować, możesz sprzedać jak czas ich się skończy za 1 zen
 14. 1 point
  zmiana wizualna wartosci seedow i acc setow na prawidlowe
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.