Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Witam mam set Socketowy DL Ambition z full wypełnieniem (REDU, MAX HP, EARTH, REF, SPI) w skład setu wchodzi: Hełm Ambition (REDU, MAX HP, EARTH, REF, SPI) Armor Ambition (REDU, MAX HP, EARTH, REF, SPI) Pants Ambition (REDU, MAX HP, EARTH, REF, SPI) Gloves Ambition (REDU, MAX HP, EARTH, REF, SPI) Boots Ambition (REDU, MAX HP, EARTH, REF, SPI) Shield Ambition (REDU, MAX HP, EARTH, REF, SPI) za ten zestaw chcę set socketowy dla bk Brave/Titan/Lazy Wind/Storm Wing oczywiście wypełniony najlepiej taki sam wkład kontakt tutaj lub MMO w grze nick: MrOwn3D
 3. Season XIII Part 1-2 Testy!

  Zgłaszam buga. Kiedy zalogowałem się na konto to odlicza mi wyjście z serwera. Kiedy szybko wpisałem byle jaki nick i zalogowałem się to pokazał się napis "Hack detected". Tylko trudno mi stwierdzić co jest hackiem dla clienta, czy SXII, czy Chrome, czy mikser głośności, czy Crysis. Mam najnowszego patcha r8.
 4. Yesterday
 5. S>W4=Blessy

  nieaktualne do zamkniecia
 6. Season XIII Part 1-2 Testy!

  Hi, I get "Invalid account" error when I try to connect to the test server and it's working in the season 12 server. Thanks in advance.
 7. Last week
 8. S>W4=Blessy

  Tak jak w temacie W4 za blessy minimum 2k B + doplata wc
 9. Season XIII Part 1-2 Testy!

  Nowy update i patch_r8
 10. Season XIII Part 1-2 Testy!

  Patch_R7 re-upload - zmiana ceny mixa MiracleBoxShop z 1mln na 5mln (MOSS)
 11. Umieszczenie Skilli 6-0

  Niestety nie działa . To i tak lepiej, że chociaż nie trzeba co mapa ustawiać lub reset :).
 12. Umieszczenie Skilli 6-0

  A zrob switcha jak ustawisz all skille, skille zapisuja sie podczas switcha z tego co pamietam moze zadziala
 13. Umieszczenie Skilli 6-0

  Witam wszystkich WoGowicz'ów! Zaprezentuję Wam jak ustawić Skille na klawiaturze od 6-0. Zaczynamy! 1. Na początku wciskamy U - otwiera nam się okno ze skillami 2. Ustawiamy skill, który chcemy umieścić 6-0 na numerek 1 (w moim wypadku to soul barier) i następnie zapisujemy. I znowu otwieramy okienko ze skillami 3. Przechodzimy do zakładki Special Skill. Następnie co robimy to klikamy na pole z numerem 6 i przenosimy na ten specjalny skill na dole. 4. Soul barier teraz mam pod "6" i zapisujemy. 5. I vole, mamy skill pod 6. Jeżeli chcemy kolejne skille umieszczać to postępować trzeba tak samo. Tylko, że zamiast na ciskać na pole 6 wciskamy 7 i przenosimy na ten skill specjalny. UWAGA! Skill'e NIE znikają kiedy teleportujecie się na inna mapę, nieważne czy to CW, CS czy lorencia. Skille pozostają na swojej pozycji również jak zrobicie reset poprzez komendę "/reset". Skille z pozycji 6-0 znikają w momencie kiedy zmienicie postać lub wyjdziecie z gry. Jednak myślę, że ustawianie tego to góra minuta, ja dzisiaj wszystkie wypełniłem w mniej niż minutę . Jeżeli dalej nie rozumiecie jak to zrobić to zrobiłem specjalne filmik. Filmik jak i SS'y są mojego autorstwa. Zabraniam kopiowania na inne fora bez zapytania o pozwolenie.
 14. Season XIII Part 1-2 Testy!

  Nowy Patch R7 LINK: CLICK ChangeLog:
 15. Earlier
 16. S> 2x redu,5x maxhp,3x spi, 3x ref, black fenrir

  Nieaktualne do zamknięcia.
 17. Witam tak jak w temacie, w grze jestem jutro od godz 10:00. Oczekuję tylko i wyłącznie JOLi. Pozdrawiam
 18. Season XIII Part 1-2 Testy!

  Patch R6: CLICK P.S Re-Upload o godzinie 17.05 - poprawka warpow pod M
 19. Season XIII Part 1-2 Testy!

  Wkońcu ta gra chodzi płynniej -.- Lepiej niż na S12. Dla przykładu mapa Arena PvP na S12 przy detalach +15 pokazuję 14-17 Fps > https://imgur.com/a/5Ui7j Oraz mapa Arena PvP na S13 przy detalach +15 pokazuję 17-20 Fps > https://imgur.com/a/XWjUQ Oczywiście na nieco lepszym sprzęcie niż moim gra może chodzić płynnie w 25 Fpsach.
 20. Season XIII Part 1-2 Testy!

  Nowy Patch R5! do pobrania w 1 poscie.
 21. 1. dropi losowo w helpera Socket4 Socket5 2. kazdy ma swoj styl musisz zobaczyc co warto wbic a co nie 3. Pentagramy dropia na acheronie lub za 1 gr masz+15 ertele robisz u npc na tej mapie 4. wszystko zalezy od eq i broni 5. wcoiny dostajesz za reset na stronie 5szt a za gr 500 coinsow=1000wc
 22. Witam wszystkich, mam do Was pytanie dotyczące gry. Bardzo długo nie grałem w MU. Przerwa może z 8 lat. Teraz nie potrafię za bardzo odnaleźć się w grze, mógłby mi ktoś tak jakoś wyjaśnić parę kwestii? 1. Sockety - o co w tym chodzi? Jak je wbijać? Wiem, że te itemy wypadają w Raklion jednak pytanie czy wypadają tam od razu +5 socket? I czy można ustawić aby MU helper sam zbierał itemy z socketami +5? 2. Drzewko talentów. Jak rozdawać dla GM a jak dla HE? 3. O co chodzi z tymi Scroll'ami pod butami? Jak wbić te opcje? 4. Czy GM w standardzie bije GOLD'y tak długo? No bicie po 5min to trochę słabo jak widziałem BM, który ściąga w mniej niż 1min 5. Czy WCoin'y otrzymuje się za reset czy za GR? Bo gdzieś widziałem info. że za każdy reset powinno dostawać się 5 pkt, ale nie wiem czy dalej tak jest. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 23. S>Redu K>Bizu

  Kupie: Pedz Water+15+FO Ring Wind+15+FO Ring Ice+15+FO Staff SM AA+15+FO Za kazdy przedmiot daje Redu
 24. K> GS Shield / Wingi GrM / Blessed Staff

  nieaktualne!
 25. Obraza Borch

  Borch 20%
 26. Kupie: Blessed Staff SM+15+FO GS Shield+15+FO Wingi GrM+15+FO Place WC oferty ponizej
 27. Obraza Borch

  Poszkodowany: Morenka Oskarżony: Borch Powód Skargi: Obraza http://www.bankfotek.pl/view/2109697
 28. EQ BK/MG

  PM w grze
 29. EQ BK/MG

  Dam Ci set Legendary +4 +L
 1. Load more activity
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.