Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Liczymy do miliona

  1o429
 3. Yesterday
 4. STARTER PACK

  Witajcie, zapewne każdy chce expić szybciej, udostępniając nasz post na FB (Publicznie) z publikacją Ferei otrzymasz: - Seal of Ascension(1 dzień) - Pet Panda(1 dzień) - Panda Ring(1 dzień) Zapraszamy do udostępniania i wspólnej zabawy!
 5. Liczymy do miliona

  10428 Dobry i pozdrawiam
 6. Last week
 7. cant open event box

  Bardzo cenna uwaga. Problem naprawiony. Bug FIX.
 8. cant open event box

  Problem jest tylko u lancerki z tymi boxami. Tylko u niej jest taki komunikat. Reszta ok. Pytałem ludzi, którzy grają lancerką. Ten sam problem mają
 9. cant open event box

  You must have free space on iinventory and event inventory 4x4. Give me on pm accountid, nickname and password to account I check it.
 10. Liczymy do miliona

  10427
 11. cant open event box

  i know that,they from card not from evomon,i have 1.1bil,4*4 free slots on event inventory and on key V,when i right click on event box system say UNABLE TO USE,only this char got this problem,nomal with another char
 12. Problem z płynnością gry.

  graj w oknie
 13. cant open event box

  How did you get them? If by playing in mu room's , you open them by right-clicking, if from evomon evolves, you throw them on the ground. Also, how much zen do you have? If more than 1.9 bilion, you wont be able to open them. Your picture is really low resolution so I can't really see what's on it
 14. cant open event box

  they said unable to use,
 15. Problem z płynnością gry.

  W folderze z grą otwórz plik config.ini w notatniku lub w notepad ++. Linijkę [Performance] ustaw na Enable=0. U mnie na stacjonarce pomogło, też mam procka AMD tyle że phenom 2.
 16. Problem z płynnością gry.

  roznie moze byc jezeli komp nie byl czyszczony dlugi czas to moze sie grzac. Mozliwe tez, ze kolega ma syf spory na kompie, polecam wyczyscic "ccleanerem".
 17. Earlier
 18. Problem z płynnością gry.

  Nie możliwe wydaję się to , żeby 3 letni laptop miał niższe temperatury niż staconarka
 19. Liczymy do miliona

  10426
 20. Problem z płynnością gry.

  a jakie masz temperatury na CPU i GPU ? na obu sprzętach ;d
 21. Problem z płynnością gry.

  No właśnie chodzi o to że na obu sprzętach jest zainstalowany ten sam system (Windows 10 64 bit). Stacjonarny jest według mojego zdania mocniejszy o wiele od laptopa. Jednak jak widać na laptopie naprawdę ta gra chodzi płynnie jak i tak jak pisałem CS GO. A na stacjonarnym mam problem. Zastanawiam się żeby przeinstalować system, bądź zainstalować na drugą partycję windowsa XP i sprawdzić czy będzie lepiej
 22. Problem z płynnością gry.

  Bedzie pewnie bardzo ciezko pomoc, a to dlatego ze twoj problem nie jest jedyny, tez mam duze spadki FPSow, i nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje, ale moze taki temat pomoze rozwiazac problem. Moze ktos na cos wpadnie, slyszalem ze mu lepiej chodzi na starym directx ale ile w tym prawdy nie wiem. Ja mam windowsa 10 a ty jakie masz systemy?
 23. Problem z płynnością gry.

  Witam czy jest ktoś w stanie pomóc mi ogarnąć FPS.Posiadam 3 letniego Laptopa Lenovo jego specyfikacje:Intel Core I5-4210M CPU 2.6 TorboBoost 3.24 GB RAMGrafika GeForce GT 820MDrugi sprzęt to stacjonarny Komputer PC 3 miesięczny jego specyfikacje:AMD Athlon(tm) x4 840 Quad Core 3.18GB RamGeForce GTX 750 TiProblem jest na filmiku pokazany na grze MuOnline. To samo dzieje mi się na np. Cs GO. Na laptopie mam 70+ FPS a na komputerze 10-30. Niestety nie jestem w stanie tego ogarnąć i może ktoś by mógł mi w tym pomóc. Filmik:
 24. Liczymy do miliona

  10425
 25. Liczymy do miliona

  10424
 26. Liczymy do miliona

  10423
 27. DC when login sv

  http://tinypic.com/2mpn8aa9
 28. DC when login sv

  after download full client but it still not work,got same problem
 29. DC when login sv

  Download updated, please download again full client.
 1. Load more activity
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.