Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Problem z startem gry...

  Myślę, że ban nie ma nic wspólnego z kodem wyjątku c0000005. Odpowiadając na Twoje pytanie: nie, nie miałem żadnego bana.
 3. Last week
 4. Problem z startem gry...

  a nie miales bana na wogu ?
 5. Problem z startem gry...

  Zainstalowane, nadal to samo.
 6. Earlier
 7. Problem z startem gry...

  To je zainstaluj.
 8. Problem z startem gry...

  Tak był off, natomiast aktualizacje systemowe nie wszystkie.
 9. Nowy adres serwera TeamSpeak to: wog.teamspeak.pl lub adres IP: 178.217.191.220:6430
 10. Problem z startem gry...

  Windows Defender jak pisalem masz offniety? wszystkie aktualizacje systemu pobrane?
 11. Vote reward

  added
 12. Vote reward

  Halo how i get Silver coins gift for monthly vote reward?
 13. Problem z startem gry...

  Co do DEP to:
 14. Problem z startem gry...

  Co do DiectX to:
 15. Problem z startem gry..

  Nie jest to mozliwe ze po formacie ten sam problem, wylaczyles windows defendera?
 16. Problem z startem gry..

  Dzieki za checi, ale nie. Po formacie to samo ..
 17. Problem z startem gry...

  Do DEP spróbuj dodać wszystkie pliki z rozszerzeniem .exc z folderu z grą (np. brakuje Ci StartGame.exc ) Może lepiej zacząć od początku. Jaki masz wgl DirectX? Problemu z innymi grami nie ma? Zaktualizuj wszystkie sterowniki do karty graficznej. Możliwe, że na innych forach znajdziesz rozwiązanie problemu, bo wyjątek jest raczej często spotykany i rozwiązanie nie musi się odnosić tylko do tej konkretnej gry. Tak czy inaczej dalej postaram się CI pomóc
 18. Problem z startem gry...

  1. Faktycznie miałem w folderze pobrane - wyrzuciłem te pliki. Pobrałem na pulpit nowy plik używając dla odmiany IE i tam wypakowałem, następnie dodałem do DEP i nadal to samo. 2. Nie mam żadnego menadżera pobierania. 3. Zainstalowałem ponownie vc++ 2013 4. Wynik polecenia sfc /scannow: 5. Czysty rozruch nic nie dał nadal to samo: 6. Co do tych logów .dmp. Od początku pojawiają mi się z 0KB. Prośba o kolejne instrukcje, bo tracę wiarę....
 19. Problem z startem gry...

  Hej, czysty Windows 7 64, nic więcej prócz sterowników nie instalowałem. Już zabieram się za weryfikacje.
 20. Problem z startem gry...

  masz wyjątek c0000005 czyli program uzyskuję(chcę uzyskać) dostęp do obszarów pamięci do których nie ma uprawnień. Nie masz przypadkiem zainstalowanej gry w folderze pobrane? Jeśli tak spróbuj ją zainstalować/wypakować w innym miejscu(najlepiej tam gdzie są inne aplikacje i gry). Możliwe, że masz zainstalowanego jakiegoś menedżera pobierania. Poza tym spróbuj jeszcze raz zainstalować vc++ 2013. Jeśli to nie pomoże spróbuj wykonać te polecenia z linków i napisz wyniki 1. https://support.microsoft.com/pl-pl/help/929833/use-the-system-file-checker-tool-to-repair-missing-or-corrupted-system 2. https://support.microsoft.com/pl-pl/help/929135/how-to-perform-a-clean-boot-in-windows Dobrze by było też odczytać te pliki dmp
 21. Problem z startem gry...

  Z tych dmp nic nie da sie odczytac bo maja rozmiar 0kb. Antywirus?
 22. Problem z startem gry...

  Mam identyczny problem co kolega w poście: Problem z startem gry.. z pewnymi różnicami: WIN7 64, AMD HD 7470M i po formacie. Zainstalowane Frameworks i Visual: brak antywirusa, plik main dodany do DEP Pojawia mi się komunikat: i w folderze z grą: Próbowałem uruchamiać jako administrator i zmieniałem zgodności i nic nie pomagało. Nie mam już pomysłów, stąd mój post. Prośba o pomoc.
 23. Problem z startem gry..

  Ściągnij klienta, i za nim wypakujesz, dodaj archiwum(!!) do wyjątków defendera i potem wypakuj.
 24. Problem z startem gry..

  Tak bedzie chyba najszybciej tym bardziej ze wind 10 ma opcje czyszczenie systemu czy tam resetowania
 25. Problem z startem gry..

  A wiec tak ,czytalem juz wszystko na forum, serio.. Dodalem do dep, wylaczylem defendera ,antywirusa itd.. Mysle ze wlasnie chyba tylko format pomoze. Ale dodam jeszcze tylko dane, chociaz wiem ze to za duzo nie zmieni. Mimo wszystko dzieki za odzew. Windows 10 jak cos..
 26. Obraza - Jurek

  "Nie jestes moim kolega" "Debil nie przyjmuje w grono kolegow" Panowie Autor ma ewidentnie problem z czytaniem z zrozumieniem!!! Po wypowiedzi można odnieść iż jest to pisane w osobie własnej z dobra doza sarkazmu no ludzie!! Adminowi współczuje przewalania takich tematów tylko z tego powodu bo nikt nie miał w domu takiemu delikwentowi wytłumaczyć co kto do niego pisze trochę powagi bo to wstyd jest.
 27. Problem z startem gry..

  Po 1 to nic nie wiemy jaki masz system, czy masz wszystkie aktualizacje itp. Najczesciej problemem jest antywirus, jezeli chcesz sprawdzic to go odinstaluj czasami wylaczenie nic nie daje (gra dziala z tego co sprawdzalem na esetcie oraz kasperskym). Inne antywirusy czasami blokowaly lub kasowaly jakies pliki z gry. Ostatnio to samo robi rowniez wbudowany w windowsa windows defender wiec i to bym wylaczyl na czas testu. Chyba od tego trzeba zaczac szukac przyczyny. Istnialo kilka przypadkow, ktore mozna policzyc na palcach dwoch dloni ze nie pomagalo nic procz formatu.
 28. Problem z startem gry..

  nie wiem dodaj do dep ? bede na ts ok.13:00 to wbij
 1. Load more activity
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.